Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolenie Praktyczne Solida z Zanem Perrionem 18-20 IV 08
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Wto Sie 19, 2008 11:13 pm   Szkolenie Praktyczne Solida z Zanem Perrionem 18-20 IV 08

Gdy poznałem Zana od razu dało się wyczuć bijące od niego ciepło i wielką miłość do życia. Jest ciekaw wszystkiego i wszystkich. Uwielbia żyć dobrze i otaczać się ludźmi, od których bije pozytywna energia. Potrafi w nich również odkrywać ich marzenia i wyciągać je na światło dzienne dając możliwość ich realizacji. Zan jest również świetnym uczniem życia i podsumowując czas spędzony z nami stwierdził, że dużo się nauczył przez ten weekend i stworzył przyjaźnie na całe życie. Nikt nie zwracał uwagi na obustronne komplementy, ponieważ wiedzieliśmy, że w każdym z nas jest to co posiada Zan.

Spędziliśmy godziny rozmawiając o kobietach i życiu, o podejściu do tematu uwodzenia. To co Zan mi przekazał było na głebokim poziomie i trudno to opisać jednak się postaram. Jeśli chodzi o jego podejście to uwielbia on przebywać z kobietami, uwielbia je poznawać i spędzać z nimi czas. W przeciwieństwie do wielu piszących tutaj w tym wątku pozbyty jest wszelkich oczekiwań wobec kobiec, jednak jest gotowy przeżyć z nimi wszystko.

Kobiety w naszym towarzystwie czuły się piękne, wolne i wiedziały, że coś takiego nie zdarza się na codzień. Samo przebywanie z Zanem było pewnego rodzaju przełomem w mojej grze i zrozumieniem wielu rzeczy. Dlatego właśnie przez ostatnie 2 tygodnie poznałem wiele pięknych kobiet, w tym naprawdę gorące modelki, z którymi znajomość kwitnie, a moje przygody nie różnią się niczym od przygód, o których wspomina Alex. To co jednak dzieje się między mną, a Tymi kobietami, to jak realizują swoje pragnienia i marzenia przy mnie, to jak czują, że mogą mi zaufać wiedząc, że nie powiem nikomu jak spędzaliśmy czas, jak namiętnie się kochaliśmy, bo wiedzą, że szacunek do tego czym mnie obdarzyły jest dla mnie bardzo ważny.

Dzięki temu kobiety są skłonne otwierać się przede mną szybciej w sposób dla wielu mężczyzn zaskakujący. Dzięki temu wstają rano uśmiechnięte, mają w sobie pełno energii, a w ich życiach zaczyna gościć prawdziwa magia i szczęście. Dzięki temu mają przy mnie chwile refleksji, które pozwalają im zrozumieć jak należy żyć i czerpać z życia to czego naprawdę pragną.

To czego nauczyłem się od Zana to coś więcej aniżeli zaliczanie panienek i chwalenie się wylizanymi laskami. To nieuchwytne podejście prawdziwego kochanka, który sprawia, że kobiety przy nim stają się tą sobą, którą zawsze pragnęły być.

Ktoś zadał pytanie czym różni się podejście Zana od AFC. Odpowiedź jest bardzo prosta: prawdziwy kochanek ma obrany w życiu swój kurs, trzyma mocno stery swojego statku i płynie tam, gdzie chce. Kobiety są mile widziane na pokładzie i cieszy się z tego jeśli mu towarzyszą jednak to on trzyma ster. Jeśli one postanowią odpłynąć w innym kierunku to nic nie szkodzi. Prawdziwy kochanek wie dokąd zmierza.

To podejście dało mi zrozumienie tego, że zmierzam w kierunku wielkiego i wspaniałego życia, które będę mógł wspominać z uśmiechem na twarzy, gdy będę już starym człowiekiem. Wtedy może przyjdzie czas na to, abym ujawnił szczegóły mojego życia, narazie jednak na każde pytanie typu "Przeleciałeś ją" lub coś w tym stylu odpowiem Ci: "To była fantastyczna kobieta, z którą spędziłem cudowne chwile w swoim życiu."

Weekend z Zanem, to co robiliśmy, to jak razem bawiliśmy się z kobietami i oczarowywaliśmy je naszym podejściem sprawił, że Zan postanowił spędzić ze mną tydzień w lipcu w Ukraińskim kurorcie w celu dobrej zabawy i poznawania pięknych kobiet. To będzie na pewno kolejny przełom w moim życiu dlatego też na pewno coś o tym napiszę.

To moje krótkie spostrzeżenia, które być może rozjaśnią Ci trochę to co wydarzyło się w ostatim czasie w Warszawie.

http://img380.imageshack....nperrionjd1.jpg

Pozdrawiam

Solid

Warsaw Lair

Odpowiedz do tematu