Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia Solida z Juggler Seminar w Londynie 1-2 III 08
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Wto Sie 19, 2008 10:15 pm   Wrażenia Solida z Juggler Seminar w Londynie 1-2 III 08

No i długo oczekiwana podróż do Londynu się rozpoczęła. Wsiadłem na warszawskim lotnisku do samolotu i zdałem sobie sprawę z tego, że już robię coś nowego. Po raz pierwszy lecę samolotem. Emocje towarzyszące startowi były jedynie przedsmakiem tego co działo się podczas tych trzech szalonych dni.

Zasiadając na sali seminaryjnej w pełni otworzyłem swój umysł, aby zrozumieć i nauczyć się tego czego Wayne „Juggler” Elise doświadczył przez prawie 40 lat swojego życia. Czując skutki poprzedniego wieczoru nalałem kawę, znalazłem ołówek i czystą kartkę papieru i zdałem się w pełni na to co szkolenie miało mi do zaoferowania. Na sali było około 20 osób. Różne osobowości, różni mężczyźni, ale łączył ich jeden cel: Lepsze zrozumienie kobiet!! Od razu moją uwagę przykuł niski Hiszpan, jak się później okazało Marco Luna autor książki „Sex Code” oraz Harry, młody charyzmatyczny instruktor Charisma Arts.

Od początku moje zaufanie do Jugglera zbudowały konkrety jakie nam fundował. Historie z jego życia, które przewijają się w „Grze” czy w jego książce „How to be a Pick Up Artist” opowiadał ze szczegółami i wyjaśniał to czego nie przekazał na papierze.

Juggler porównuje znajomość z kobietą do szklanej kuli, w środku której znajduje się woda, jakiś widoczek, a na dnie leży śnieg. Gdy nią potrząśniesz cały obrazek nagle nabiera innych kształtów, staje się ciekawszy i sprawia, że chcesz się temu dłużej przyglądać. Nie ma nic gorszego od monotonii i nudy. Kluczem do „potrząsania” znajomością z kobietą stała się eskalacja.

W tym punkcie byłem naprawdę zaskoczony. Człowiek, który żongluje mandarynkami w taki sposób, że chcesz wrzucić mu do kapelusza co najmniej funciaka nagle mówi Ci: Nie chodzi o interesującą rozmowę i zagadywanie kobiety, ale o eskalację, o zmianę płaszczyzny znajomości z platonicznej na osobistą, z osobistej na seksualną. Już w tym momencie nie mogłem doczekać się wieczoru i możliwości przetestowania nowego materiału w Londyńskim klubie. Całe życie się uczysz jednak, gdy czujesz jeszcze z tego fascynację, chęć zgłębiania, sprawdzania, doświadczania i wręcz krzyczysz w sobie WIĘCEJ WIĘCEJ wtedy wiesz, że Twoja krzywa nauczania przyśpiesza z prędkością światła i wynosi Cię na wyższy poziom świadomości i umiejętności.

Cały proces uwodzenia Juggler traktuje z lekkim dystansem. Interakcja według niego powinna być szczera, lekka, przyjemna, przyjazna i poruszać tematy do których zarówno Ty jak i ona możecie się odnieść i osobiście w nich umieścić. Od samego początku chcesz, aby w waszej znajomosci kobieta miała miejsce na wyrażenie siebie, na pokazanie swoich potrzeb. Im wolniejsza się czuje przy Tobie kobieta tym bardziej utożsamia to z Tobą. W tym momencie przyszła mi do głowy genialna metafora, która przekazuje kobiecie te założenia. Mianowicie znajomość kobiety ze mną jest jak jazda pociągiem. Kobieta może kupić bilet na całą trasę jednak co stację przychodzi do niej konduktor i pyta się jej czy ma ochotę jechać dalej. Ona ma wiedzieć, że zawsze na najbliższej stacji może opuścić pociąg i to jest jej decyzja, a opłatę za niewykorzystany bilet odbierze w kasie na dworcu. Wysiadając jednak nigdy nie dowie się co jest na końcu trasy.

Żarty Jugglera często mają nutkę seksu, delikatnie i subtelnie przekazując kobiecie to, że dostrzegasz jej seksualność, ale nie rozmawiasz z nią z tego powodu. To co Cię naprawdę interesuje to szczera odpowiedź na szczerze zadane pytanie. TAK TAK żadnych pytań, na które odpowiedź Cię nie interesuje. Najgorsze co możesz zrobić z kobietą to zadawać pytania, na które odpowiedź Cię smyra. Jak chcesz być szczery, zadając nieszczere pytania?? Wszystko zaczęło się układać w piękne puzzle. Kto z nas nie zadał w życiu kobiecie chociaż raz pytania, na które jej odpowiedź była nam całkiem obojętna? Tutaj nie było na to miejsca. Od samego początku uczono nas jak znajomość z kobietą wprowadzić na tory szczerości i wysokich oczekiwań.

Więc jak Wayne przekazuje swoją atrakcyjność? Nie używa magicznych rutyn, nie stosuje patternów, nie używa sztuczek, aby zainteresować kobietę. Myślę, że każdemu z uczestników szkolenia pojawiło się to pytanie w głowie. Na twarzach widać było wyczekiwanie na rdzeń tego czego nas uczono....

Oto zdjęcia z seminarium Jugglera:

http://img509.imageshack....seminar1xo7.jpg
http://img508.imageshack....seminar2ro0.jpg

Więc jak Wayne "JUGGLER" przekazuje swoją atrakcyjność ?

Nie używa magicznych rutyn, nie stosuje patternów, nie używa sztuczek, aby zainteresować kobietę. Myślę, że każdemu z uczestników szkolenia pojawiło się to pytanie w głowie. Na twarzach widać było wyczekiwanie na rdzeń tego czego nas uczono.

Przede wszystkim jakość pytań jakie zadajesz kobiecie świadczy o Twoich oczekiwaniach wobec niej. Jeśli zadasz kobiecie pytanie, na które odpowiedź może zamknąć się w dwóch słowach TAK lub NIE to spójrzmy prawdzie w oczy: Twoje oczekiwania są niskie. Co najgorsze może to pociągnąć za sobą potok pytań, z którego ciężko będzie Ci się uwolnić. Tak trywialna z pozoru rzecz rzutuje na jakość całej interakcji. Możesz spytać się kobiety, która czyta książkę: "Hej! Podoba Ci się tak książka?" i ona da Ci odpowiedź jednym słowem, a możesz od razu zadać jej pytanie, na które odpowiedź będzie od niej wymagała troszkę inwestycji w znajomość z Tobą np.: "Hej! Co w tej książce jest takiego co Cię naprawdę zainteresowało?" Podałem Ci ten przykład, ponieważ właśnie tamtego wieczoru zadając takie pytanie kobiecie rozpocząłem z nią interesującą konwersację i byłem naprawdę zaskoczony tym jak zrozumienie tego czego nauczył mnie Juggler daje kreatywność w rozpoczynaniu znajomości z kobietami. Co więcej zadawanie otwartych pytań, przekazywanie przez to swoich wysokich oczekiwań prowadzi do demonstrowania autorytetu. To wszystko działa z przekonaniem jakie w sobie silnie zakorzenisz: PIĘKNE KOBIETY UWIELBIAJĄ ROZMAWIAĆ. A gdy rozmowa idzie dobry torem potrzebne są jeszcze trzy rzeczy, aby pokierować to tak jak chcesz. Zatrzymajmy się na chwilkę, abym mógł przekazać Ci to co daje nam jeszcze większą moc w kontaktach z kobietami.

1) ESKALACJA.Wolą wyjaśnienia, eskalacja według Jugglera to zmiana znajomości z platonicznej na osobistą, z osobistej na seksualną.Zwróć uwagę na to, że piękne kobiety mają na pęczki mężczyzn, których interesuje jedynie jej ciało. Pragną czegoś więcej, chcą czuć, że mężczyzna jest szczerze zainteresowany jej osobą. Po drugie powinieneś wiedzieć co chcesz osiągnąć, jaki jest cel waszej znajomośći i czego od niej oczekujesz. W skrócie można to porównać do podróży samochodem. Wyjeżdżasz w trasę i zadajesz sobie dwa pytania: "Którą trasą będziesz jechał i dlaczego wybierasz właśnie ją?" oraz "Dokąd jedziesz?"

2) LOGISTYKA.Gdybyś był jedynym mężczyzną na ziemi, a wokół Ciebie stałyby tysiące pięknych kobiet to odpowiedz sobie na pytanie: Czy sygnały zainteresowania kobiety Tobą miałyby jakiekolwiek znaczenie? Logistyka to inaczej zbieranie informacji o jej ograniczeniach. Tak jak w przypadku pytań również i tutaj musisz być szczerze zainteresowany tym co ją ogranicza i pokazać jej, że mimo to potrafisz się płynnie poruszać w jej życiu.

pozdrawiam
Solid

Odpowiedz do tematu