Rafał (Solid) (30)

To typowy słodki drań z przeszywającym spojrzeniem i szelmowskim uśmiechem. Charyzmatyczny facet, którego cechuje duże poczucie humoru oraz niezastąpiona spontaniczność. Wiele razy zaprezentował swoje umiejętności demonstrując osobom wokół potęgę swojej mocy uwodzicielskiej. Kobiety czują się przy nim swobodnie i bezpiecznie. Pomimo pasji do kobiet, zapalony podróżnik o duszy rozbójnika, któremu kobiety nie mogą się oprzeć. Pomysłodawca założenia grupy Warsaw Lair. Trener i organizator szkoleń z największymi uwodzicielami ze świata. Uwodzenie w jego wykonaniu to jak prawdziwa sztuka. Rafał (Solid) w niesamowity sposób potrafi jednać i zaprzyjaźniać sobie ludzi, a jego moc tkwi w byciu bardzo towarzyskim.

Rafał sam o sobie:

 

Z każdym poznanym człowiekiem uczysz się czegoś nowego, poznajesz życie i sprawiasz swoją osobę bogatszą w nowe doświadczenia towarzyskie. Bycie uwodzicielem to nie bieganie po centrach handlowych czy dyskotekach i podrywanie jak największej ilości kobiet. Bycie uwodzicielem to sprawianie, że nowo poznana osoba w Twoim towarzystwie będzie się czuła jakby znała Cię od dłuższego czasu, dostrzegając w Tobie szczere zainteresowanie jej życiem będzie mogła się otworzyć przed Tobą i powiedzieć Ci: ”Gdy przekraczam próg Twojego życia, problemy przestają mieć znaczenie i z uśmiechem na twarzy tęsknię już za kolejnym spotkaniem”. Dla mnie uwodzenie to proces w Tobie, to aura, która powoduje, że ludzie czują się w Twoim towarzystwie fantastycznie i chcą się Tobą otaczać. Dlatego odkrywam kolejne dziedziny życia, którym towarzyszy otaczanie się i przebywanie z nowymi ludźmi.

Kiedyś zastanawiałem się co takiego jest w podróżach, że tak fascynują ludzi. Ostatnio dość intensywnie poznaję tego uroki. Ten moment jak siedzisz na walizkach i nie możesz się doczekać odkrywania nowych miejsc, te uczucie totalnego rozluźnienia, gdy jesteś w nowym miejscu, możliwość poznawania nowych ludzi i ich kultur, stawania się chociaż na chwilę częścią innego organizmu. Wierzę, że bycie podróżnikiem bardzo ułatwia kontakt z ludźmi. Nie chodzi jednak o to abyś rzucił wszystko i nagle zaczął zwiedzać świat. Tutaj chodzi o to poczucie wolności, które możesz w sobie pielęgnować.
Dlaczego zacząłem zajmować się uwodzeniem?

Nigdy nie byłem typem samotnika, a kontakty towarzyskie zawsze były moim małym atutem, dlatego zgłębianiu ich tajników poświęciłem swoje życie.
Od kogo się uczyłem?

Moja przygoda z kontaktami damsko męskimi zaczęła się na poddaszu jednego z domów w Szczecińskiej dzielnicy willowej. Miałem wtedy 15 lat i byłem tak zdenerwowany, że ledwo dopiąłem swego. Wsiadłem do tramwaju i jadąc do domu poczułem jak zmężniałem. Powiedziałem sobie: Czy to nie może być moja nowa pasja? Hmmm… Wtedy seks był wynikiem szczeniackich zalotów jednak z czasem zacząłem go traktować jako kwintesencję znajomości z kobietą, jako coś co jeszcze bardziej nas połączy i będziemy się pamiętać przez całe życie.

W 2005 roku dzięki Adventurerowi odkryłem społeczność i podjąłem decyzję odbycia szkolenia prowadzonego przez Pawła Sowę, Lecha Dębskiego oraz Andrzeja Batko. Od tego momentu dynamiki społeczne nabrały dla mnie jeszcze większego znaczenia i pokazały o ile więcej przyjemności płynie z poznawania nowych ludzi. Niesamowita przygoda na plaży z nowo poznaną kobietą w blasku wschodzącego słońca i ciepłym letnim deszczu przypieczętowała tę decyzję. Tobie również chcę za to podziękować, że pojawiłaś się wtedy w moim życiu chociaż już nigdy więcej się nie spotkaliśmy…

W 2006 roku grupa Warsaw Lair zorganizowała pierwsze szkolenie w Polsce chorwackiego trenera uwodzenia Badboya , znanego również jako Daniel Nessek, jednego z bohaterów książki Neila Straussa „Gra”. Na zdjęciu z prawej Solid i Daniel „Badboy” Nessek (marzec 2006)

W tym okresie bardzo ważną rolę w moim życiu odegrała kobieta, o której w tym miejscu byłoby grzechem nie wspomnieć. Tobie dziękuję za to, że nauczyłaś mnie nowego smaku Redbulla nad ranem.

Rok 2007 grupa Warsaw Lair poświęciła na jeszcze większy rozwój osobisty i konsultowała się telefonicznie z najznakomitszymi uwodzicielami ze świata. Telefonicznie konsultowałem się z Zanem Perrionem.

Przeczytaj co o nim piszą osoby, które go poznały:

„Solida poznałem na szkoleniu indywidualnym. Łatwość i swoboda z jaką nawiązuje interakcję z zupełnie nieznajomymi ludźmi, niezależnie od miejsca (klub, ulica, centrum handlowe) czy sytuacji po prostu zapiera dech w piersiach i wzbudza podziw. Jednocześnie to, jak bardzo opanowany i zrelaksowany jest w tych – wydawałoby się stresujących – sytuacjach po prostu wydaje się nieprawdopodobne. W momencie kiedy masz problem z podejściem lub jakąś sytuacją, potrafi spontanicznie i bezbłędnie Cię zmotywować lub zaaranżować interakcję. Co wydaje mi się najważniejsze – można się od niego nauczyć nie tylko konkretnych zachowań w danej sytuacji, ale obserwując go w akcji przede wszystkim zdajesz sobie sprawę, że to wszystko o czym wcześniej czytałeś lub słyszałeś po prostu jest możliwe i znajduje się w zasięgu ręki. Przebywając w klubach nieprzerwanie rozmawia z różnymi przypadkowymi osobami i robi to z taką łatwością, że obserwując to wszystko z boku ma się wrażenie iż jest się na prywatnej imprezie, zorganizowanej przez niego…”

Nova

„Solid… kim jest? Trenerem? Nauczycielem? Ja widzę go jako ucznia, najbardziej pojętnego jakiego znam. Ucznia w najważniejszej ze szkół – szkole życia. Zawsze idzie drogą rozwoju i samodoskonalenia, a wszystko czego się nauczy przekazuje innym. Jest kimś więcej niż mężczyzną. Ja patrzę na niego i myślę „ecce homo” (oto człowiek). Człowiek… to brzmi dumnie.” La Fleur du Mal

„Solid czasami naprawdę ma zwariowane pomysły, ale jakże oryginalne i skuteczne w działaniu. Jego hipnotyzujące ruchy, mowa ciała i w miarę niski męski głos potrafi działać uwodzicielsko na kobiety. Kiedy uwodzi często wypływają z jego ust uwodzicielskie i poetyckie słowa rodzaju Don Juana, co w połączeniu z odpowiednim uwodzicielskim wzrokiem i mową ciała działa na kobiety jak magnes.” Robert

„Do dziś pamiętam chwilę, gdy poznałem Solida pewnego zimnego i przygnębiającego wieczoru pod klubem w Warszawie. Wiedziałem kim jest, wiedziałem czym się zajmuje i cieszyłem się na te spotkanie, spodziewając się jednak jakiegoś wywyższającego się przystojniaka… I tu nastąpiło zdziwienie, bo wcale na takiego nie wyglądał… W zasadzie w ogóle nie wyglądał na kolesia, który byłby w stanie uwieść każdą kobietę… A jednak to potrafił ! Nawet ja odczułem pewną przyciągającą siłę bijącą od jego osoby i jestem pewien, że kobiety odczuwają ją jeszcze bardziej… Potem poznałem Adventurera, pełnego energii, pasji oraz wiedzy, którą, co najważniejsze, jest w stanie przekazać innym.
Jestem pewien, że każdy kto ich pozna poczuje i zarazi się od nich ich optymizmem, wiarą w swoje umiejętności i nauczy się jak odpowiednio działać na kobiety…

Dzisiaj wiem, że jestem w stanie rozkochać każdą napotkaną mi kobietę i stać się jej fantazją i wiem, że moi przyjaciele, Solid i Adventurer, byli moimi najlepszymi nauczycielami.” -KC-

Od kogo się uczyłem?

W roku 2008 postanowiłem odbyć szkolenie u Wayne-a Elise znanego również jako Juggler (www.charismaarts.com). Bohatera, któremu Neil Strauss poświęcił rozdział swojej książki. Na tym szkoleniu osobiście poznałem również takie osoby jak: Harry, młody, ale jakże charyzmatyczny instruktor Charisma Arts, Marco Luna (http://www.seduccioncientifica.com) autor, który napisał książkę „Sex Code” oraz bohater filmu „Seduction School – Size doesn’t matter”.

czytaj relacje

Następnie w tym samym roku całkiem spontanicznie zdecydowałem się iść na szkolenie Zana Perriona (www.zanperrion.com). Jego podejście sprawiło jeszcze większą zmianę w moim życiu i postrzeganiu kobiet. To Zan w pełni nauczył mnie jak korzystać z życia mówiąc: „Zawsze w życiu idziesz, którąś z dróg. Idź tą, która daje Ci najpiękniejsze wspomnienia.” Podczas tego szkolenia zrozumiałem na głębokim poziomie jedną bardzo ważną rzecz: „Jeśli chodzi o prawdziwego uwodziciela, jego związki z kobietami nigdy się nie kończą. Jest z nimi połączony na całe życie, ponieważ relacja jaka jest między mężczyzną a kobietą sprawia, że pamiętają siebie na zawsze.” Na każdym etapie mojego rozwoju duży wkład w moje życie zawsze ma niesamowita kobieta. Tutaj powiem Tobie tylko tyle: Gwiazdy z Tobą świecą jaśniej.

czytaj relacje

Kalendarz Szkoleń

Nazwa Szkolenia Miejsce Data Cena
kliknij tu - aby zapisać się na szkolenie