Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Newsletter Warsaw Lair Vol. 6/2007
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Pią Maj 25, 2007 11:11 am   Newsletter Warsaw Lair Vol. 6/2007

1. Nowości wiosenne w szkoleniach WL

Ponieważ grupa Warsaw Lair cały czas się rozwija to i wraz z nami rozwijają się nasze szkolenia. Jesteśmy w kontakcie z uwodzicielami najwyższej światowej sławy m.in. np. z Jugglerem oraz z takim trenerami Mystery Method jak Sinn i inni.
Przygotowaliśmy dla Ciebie dużo nowych aspektów uwodzenia, o które wzbocamy nasze szkolenia, m.in. rozbudowaliśmy mocno grę dzienną.

A oto lista nowości :

- czy wiesz jakie typy otwarć za dnia są skuteczne i kiedy jakie stosować?
- czy wiesz jak zaczynać rozmowy ze sprzedawczyniami w sklepach i jak je uwodzić?
- czy wiesz jak uwodzić w kontekstach biznesowych?
- czy chciałbyś się dowiedzieć jak prowadzić grę w kółkach znajomych ?
- czy chciałbyś poznać sekrety subkomunikacji gwiazd ?
- czy chcialbyś się nauczyć kontrolować swoją ramę?
- czy chciałbyś poprawić swoje umiejętności w prowadzeniu rozmowy telefonicznej?
- czy chciałbyś uatrakcyjnić swoją tożsamość, aby być jeszcze bardziej atrakcyjnym dla kobiet, które Cię interesują?
- czy chciałbyś nauczyć się nowych sposobów radzenia sobie z mężczyznami przeszkadzającymi Ci w uwodzeniu?
- czy wiesz jakie są typy otwarć bezpośrednich i które są najlepsze w konkretnych przypadkach ? Czy chciałbyś się ich nauczyć ?
- czy chciałbyś umieć otwierać bezpośrednio grupy ludzi ?
- czy chciałbyś nauczyć się płynnie używać tzw. Negów i wiedzieć kiedy i które z nich najwłaściwiej można stosować (wbrew pozorom tylko kilka osób w Polsce umie ich dobrze używać)

To wszystko już będzie w nadchodzących szkoleniach Warsaw Lair

Lecz to jeszcze nie koniec nowości w Warsaw Lair na wiosnę 

Wprowadziliśmy nowe , atrakcyjne ceny na szkolenia grupowe..
Cena szkolenia grupowego wynosi teraz 1500 zł, wpłata zaliczki w wysokości 500zł na nasze konto rezerwuje miejsce na szkoleniu. Wpłata calej kwoty na 2 tygodnie przed szkoleniem daje ci rabat 200 zl. Czyli płacisz tylko 1300 zl.
Wprowadzamy też nowość, jeżeli chcesz być tylko na teorii, bez ćwiczenia w klubie płacisz tylko 900 zl.

Uwaga do końca wakacji trwa promocja na dzień dodatkowy szkolenia.Jest on już wliczony w cene szkolenia głównego. Podczas tego dnia, będziesz dodatkowo uczył się uwodzić kobiety w dzień, w takich miejscach jak kawiarnie, księgarnie czy sklepy oraz szlifował pod naszym kierunkiem resztę swoich umiejętności.

Po bliższe informacje zapraszam do kontaktu drogą elektroniczną pod adresem : warsawlair@warsawlair.pl

2. Nowa technika : Gambit Adepta z numerem telefonu dla kobiety

Kiedy chcesz wziąć numer telefonu od kobiety z którą prowadziłeś rozmowę może zdarzyć się, że odpowie Ci :
" Nie rozdaję swojego numeru telefonu obcym, ale mogę wziąść Twój i oddzwonię w wolnej chwili "
Żelazne zasady uwodzenia mówią, żeby nie dawać kobiecie swego numeru telefonu, bo kobieta nigdy nie oddzwoni. Traktuje się to jako jej wymówkę, żebyś nie mógł się z nią skontaktować. Coś poszło nie tak wcześniej i ona nie chce kontynuować znajomości z Tobą. Używa takiej wymówki żeby nie czuć się źle, że bezpośrednio odmawia Ci kontaktu. Może oznaczać to m.in. że mogłeś popełnić różnorakie błędy w rozmowie i nie jesteś w tej chwili w jej oczach atrakcyjny albo kobieta ma swoje tylko sobie znane powody dla których to robi.

Nie ma jednak tego złego :) , metodą prób i błędów wymyśliłem na to sposób.

W tym momencie nie masz już wiele do stracenia , więc mówisz np. :

Ty: "słuchaj, ja wiem, że kobiety sa mało decyzyjne i nieśmiałe, żeby oddzwonić do mężczyzny ...(opcja : przyjdziesz do domu i może będziesz sie wahać czy oddzwonić czy nie ...)"

Ona w tym momencie zaprzeczy i powie, że nie jest nieśmiałą kobieta i na pewno oddzwoni. Ty: "OK, wiesz co ? wierzę ci skoro tak mówisz ... i mam przekonanie, że popsujesz swoją karmę jak nie zadzwonisz i stracisz okazję poznania fantastycznego mężczyzny ... widzę jak w nastepnym wcieleniu bedziesz pająkiem/żabą/wołkiem zbożowym !! :)
(ew. - „jak nie zadzwonisz to bedziesz sie smażyć w piekle w gorącej, czarnej smole, a ja jako twój diableski strażnik będę dolewał ci smoły i kluł cie w d...pę wielkim widelcem ...")

(oczywiscie mówisz to lekko humorystycznie)

c.d. „ .Nie wiem co się właśnie w tej chwili dzieje, ale widzę interesującą kobietę i nie wiem czy to niebiosa czy przeznaczenie kazało nam sie spotkać w tym miejscu ... sam sie sobie dziwię... ale co jeśli to coś wyjątkowego ?
Daję Ci mój numer, zaryzykuję ... I dlatego nie chcę żebyś spiep...ła taką niesamowitą sytuację !!"

Musisz tutaj użyć trochę swoich zdolności aktorskich, mocnej gestykulacji, natchnionej tonacji głosy, aby obok przechodzący ludzie mogli sie wręcz wzruszyć i rozpłakać wraz z nią i tobą. OK, ty możesz to trochę udać ;)
W każdym razie musi to być powiedziane z silną emocją, aby kobieta przejęła ją od Ciebie, musisz ją wręcz OSKARŻAĆ o to, że może wiele stracić nie oddzwaniając.

Mi działa w około 80% przypadków.
Kobieta odpisuje " hej to ja Kasia/Zosia/Gryzelda :) ... wcale nie bedze sie smażyła w piekle, widzisz jaka jestem odważna ? zadzwoń ..."
Dalej już wiesz co robić, a jeśli nie ? - zapraszamy na nasze szkolenia.

Życzę miłej zabawy z tą techniką :)

pozdrawiam
adept

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi