Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Solid
Wto Maj 20, 2008 8:27 pm
Newsletter Warsaw Lair Vol. 2/2008
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Wto Maj 20, 2008 6:03 pm   Newsletter Warsaw Lair Vol. 2/2008

1. Poziomy Atrakcyjności cz. 4 ZAUROCZENIE (Adventurer)

Zauroczenie to nie tylko emocja, jest ono bardzo podparte logicznym myśleniem, racjonalizacją, idealizacją co podkręca emocje które czuje kobieta do ciebie. Ona jest zatracona w Tobie nie widzi świata poza tobą, myśli że jesteś idealny itp. Przykładem takiego zauroczenia jest gdy mężczyzna "jest w typie" kobiety.

Kobiety mają swój filtr przez który postrzegają mężczyzn i lokują ich w pewnych szufladkach. Bycie w typie kobiety może od razu ulokować Cię w pozycji mężczyzny do którego ona czuje przyciąganie seksualne.

Teraz pytanie czy logiczny umysł ma wpływ na uczucie przyciągania seksualnego w ciele kobiety?

Zdecydowanie tak.

To nie znaczy oczywiście że jeśli kobieta powie - "Bo ja chce faceta który będzie mi przynosił kwiaty" to gdy takiego spotka to poczuje do niego seksualne przyciąganie. To co ona mówi to tylko odzwierciedlenie jej przekonań na temat jej przełączników selekcji seksualnej. Jej się wydaje że jeśli facet będzie robił X to ona będzie czuła przyciąganie. To często jest bzdurą!!! Gdy facet zaczyna uganiać się za kobietą ona najczęściej traci do niego przyciąganie i uznaje go za mało atrakcyjnego.

Jednak jest coś ciekawego jeśli kobieta pozna na przykład małego grubego faceta który przełączy jej prawdziwe przełączniki selekcji seksualnej i ona poczuje do niego przyciąganie to ona może wyrobić sobie przekonanie "Podobają mi się mali grubi faceci" To przekonanie jest jak kotwica która jest dostępem do jej stanu przyciągania. Następnym razem gdy spotka małego grubego faceta to odpali się jej to przekonanie i energia popłynie w kierunku czucia przez nią przyciągania do tego faceta.

Co jednak jeśli nie jesteś w "typie" kobiety. Co jeśli ona mówi do Ciebie nie lubię blondynów (gdy ty jesteś blondynem) Czy to jest moment na to aby ją do siebie przekonywać, mówić że nic nie jest złego w blondynach?

NIE NIE i jeszcze raz NIE. Nigdy się do nikogo nie kwalifikuj pozostań sobą i nie tłumacz się.

Zamiast tego chcesz przełączyć jej przełączniki seksualnej selekcji, ulokować się w szufladce "Facet który na mnie działa seksualnie" sprawić aby ona poczuła do ciebie przyciaganie seksualne. Pamiętaj że jeśli ona czuje do ciebie przyciąganie seksualne to będzie racjonalizować twój wygląd status itp. Na przykład ona zweryfikuje swoje przekonania: "On nie był w moim typie bo ja nie wiedziałam czego chce teraz czuje że to właśnie ten typ mężczyzny mi się podoba... bla bla"

Zauroczenie powstanie też wtedy gdy kobieta stwierdzi że posiadasz cechy które ona jako indywidualna jednostka uważa za atrakcyjne w mężczyźnie i które przez jej przekonania odpalą jej przełączniki selekcji seksualnej.

Gdy wzbudziłeś w niej zaciekawienie, zafascynowałeś ją sobą i zaintrygowałeś swoim szczerym zainteresowanie jej osobą a ona zaczyna rzucać Ci testy że nie jesteś w jej typie możesz:

> Dyskwalifikować i śmiać się z siebie.

> Wzbudzić w niej zazdrość poprzez zbudowanie swojej atrakcyjności w oczach innych kobiet

Gdy zostaną przełączone jej przełączniki seksualnej selekcji a ona zweryfikuje swoje nastawienie do Ciebie wtedy sprawisz ze ona zacznie inwestować w Ciebie i zaczniesz pokazywać:

> Szczere zainteresowanie jej osobą a nie próbę dostania seksu

Zaczniesz budować:

> Połączenie - ona czuje że ją rozumiesz i że jesteście podobni do siebie i otwiera się seksualnie na Ciebie. Ona czuje zauroczenie gdy jesteście połączeni emocjonalnie i fizycznie.

? Podobieństwa się przyciągają

>Komfort z Twoim dotykiem

Na tym etapie dostaniesz sygnały takie jak:

. Oblizywanie ust

. Przerzucanie spojrzenia z jednego oka na drugie.

. Odgarnianie włosów

. Wiesz ja nie mam chłopaka

. Chce eskalować dotyk

. Mówi że nie wie co się z nią dzieje że jest zszokowana

Jest wiele technik które umożliwiają szybkie zauroczenie kobiety. Są to takie techniki jak lokowanie się w miejscu w jej umyśle gdzie trzyma obraz swojego idealnego mężczyzny, Wydobywanie wartości i kotwiczenie na siebie itp.

CDN. W następnym newsletterze

Prawa do tekstów newslettera Warsaw Lair zastrzeżone.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi