Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Newsletter Warsaw Lair Vol. 4/2007
Autor Wiadomość
Solid 
Site Admin

Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 2:05 pm   Newsletter Warsaw Lair Vol. 4/2007

1. Dostrzec, wydobyć i uczynić wyjątkowym związek biseksualny

Witaj,

Czy wiesz co jest jeszcze piękniejsze od atrakcyjnej, inteligentnej, namiętnej i bezpruderyjnej kobiety…? Dwie takie kobiety… tworzące związek.

Tak… kobiety biseksualne. Czy wiesz, jaką relację one tworzą? Czego i kogo pragną? Jakim kryterium doboru się kierują? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest, wejść w związek z dwoma kobietami? Czy fantazjowałeś kiedykolwiek na temat tego, co kryje się za drzwiami ich sypialni…?

Dokładnie rok temu, gdy zaczęłam poznawać dziedzinę uwodzenia, pierwszą myślą, która pojawiła się w mojej głowie było: „A co z uwodzeniem kobiet biseksualnych?” Zastanawiałam się nad tym, czy mężczyzna potrafi zrozumieć tą wyjątkową relację, jaka powstaje między biseksualnymi, czy potrafi się w niej odnaleźć i należycie stworzyć jej realizację (tak! Ty również możesz pomóc zawiązaniu się relacji biseksualnej). W końcu – czy potrafi dostrzec, wydobyć i uczynić wyjątkowym piękno związku dwóch kobiet.

Pytania te spowodowane były doświadczeniami z mężczyznami dowiadującymi się o mojej orientacji. Spotykałam się z przeróżnymi próbami hamowania, bądź ograniczania moich fantazji. Najczęściej pojawiała się zazdrość (traktowano moje związki z kobietami jako zdradę) i kompletne niezrozumienie całości emocji, jakimi kierują się kobiety. Efekt – mężczyzna taki natychmiast uzyskiwał szufladkę nieudacznika i frajera.

W listopadzie ‘06 roku założyłam bloga projektowego – www.wysokieszpilki.blog.pl , którego celem jest zbliżyć mężczyzn do kobiet biseksualnych, a kobietom pokazać, że mogą skutecznie uwodzić zarówno mężczyzn, jak i inne kobiety. Od tego czasu codziennie pogłębiam swoją wiedzę dotyczącą kobiet i mężczyzn. Dlaczego? Ponieważ mogę pokazać Tobie jak stać się partnerem kobiety biseksualnej. Ponieważ mogę pokazać kobietom jak jeszcze bardziej, głębiej i intensywniej odkrywać swoją prawdziwą naturę. Uświadomienie sobie pewnych mechanizmów i różnic emocjonalnych pozwala zrozumieć obopólne potrzeby, a od tego tylko krok do fantastycznej, elektryzującej i zmysłowej relacji…

Parę dni temu, wychodząc z mieszkania mojej kobiety, zadałam jej jedno pytanie… Gdy parę godzin wcześniej leżałam związana przez nią, dotykana przez nią, pieszczona przez z nią, przyszedł mi do głowy pewien pomysł. Stojąc w drzwiach, zapytałam ją, czy wyobraża sobie sytuację, w której my kochamy się tak, jak tylko potrzebujemy, jednocześnie będąc dodatkowo podniecane faktem, że naprzeciwko łóżka siedzi mężczyzna, pali papierosa, popija ulubiony alkohol i przygląda się w jaki sposób sprawiamy sobie przyjemność… Moja kobieta przytuliła mnie i powiedziała: ”Nie wiem jak to robisz, ale czytasz w moich myślach”. Później siedząc w samochodzie zastanawiałam się nad dwoma sprawami:

- Czy będąc kobietą biseksualną potrafisz bezbłędnie rozpoznać i odpowiedzieć na pragnienia i fantazje Twojej kobiety…?

- Czy będąc mężczyzną, który poznaje kobiety biseksualne zdajesz sobie sprawę z tego, że to Ty mógłbyś zostać zaproszony do ich sypialni…? Jesteś na to odpowiednio przygotowany…?

Do zobaczenia na szkoleniu Warsaw Lair,

Nadia
www.wysokieszpilki.blog.pl

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi