Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia Kuby po 3 miesiącach od szkolenia
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Pon Maj 25, 2009 5:22 pm   Wrażenia Kuby po 3 miesiącach od szkolenia

Chciałbym opowiedzieć wam o tym jak moje życie zmieniło się 3 miesiące po szkoleniu.

Zaraz po szkoleniu opisywałem swoje wrażenia, byłem bardzo zmotywowany, ale miałem mnóstwo pracy przed sobą, nawet przyznam się wam, że nie tylko byłem wtedy jeszcze prawiczkiem, ale nawet nie miałem nigdy dziewczyny.

Nie było łatwo bo cały czas bałem się podchodzić do kobiet na ulicy, ale postanowiłem że dam sobie rade choć by nie wiem co. Na szczęście wiedziałem, że mogę liczyć na wsparcie chłopaków z WL, nie wiem dla czego, ale już na szkoleniu to czułem. Chciałbym tutaj szczególnie podziękować Rafałowi(Solidowi) naprawdę zaopiekował się mną po szkoleniu. Wiedziałem że zawsze mogę liczyć na jego wsparcie. To dzięki niemu przełamałem swój strach w podchodzeniu. Poszliśmy razem do centrum handlowego i od razu nauczyłem się tym bawić i uwierzyłem w to że na pewno uda mi się zmienić.
Moim celem było sypiać z pięknymi kobietami, ale dopuszczałem możliwość dłuższego związku jak bym znalazł odpowiednią dziewczynę. Opowiem wam jak wyglądała moja pierwsza randka po szkoleniu. Jak pierwszy raz zobaczyłem tą dziewczynę to pierwsze co przyszło mi na myśl to: „o nie ona to na pewno jest za ładna dla mnie”, bo to nie była po prostu ładna dziewczyna tylko zajebiście piękna, za którą każdy facet się ogląda. Ale za chwile pomyślałem sobie: „kurde właśnie takie kobiety mnie interesują podejdę i ją poznam” i wyobraźcie sobie, że to właśnie z tą dziewczyną miałem swój pierwszy raz, jestem w związku i naprawdę jestem szczęśliwym facetem :)

Przed pierwszym razem znów bardzo pomógł mi Rafał, udzielił mi wielu rad i wszystko poszło super:) W kwietniu byłem jeszcze na szkoleniu SENSUAL DANCE. Nauczyłem się tam naprawdę fajnych rzeczy i to nie tylko jak tańczyć i rozebrać się przed kobietą, ale i jak przejść przez zatłoczonym klub i zrobić sobie dużo miejsca na parkiecie, na którym wydaje się to niemożliwe. I powiem Wam, że zawsze kiedy moja dziewczyna mówi, że nie ma ochoty na seks, a ja zaczynam przed nią tańczyć to nie ma możliwości, żeby nie zmieniła zdania i sama się na mnie nie rzuciła;)
Moje życie bardzo się zmieniło, pamiętam jak wahałem się przed szkoleniem, ale na pewno nie żałuje że na nie poszedłem. Nie jest tak, że zapłacicie za szkolenie, a chłopaki was od razu zmienią, musicie przede wszystkim postanowić sobie, że wam się uda i wsłuchiwać się w każde ich słowo ja tak robiłem i mi pomogło:)
Pozdrawiam :)
KUBA

Odpowiedz do tematu