Strona Główna Uwaga!! forum wewnętrzne dostępne i widoczne jest tylko dla kursantów WL

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wrażenia Filipa z sopockiego MEGASZKOLENIA lipiec 2009
Autor Wiadomość
Adept 
Site Admin

Wysłany: Pon Lip 13, 2009 10:21 pm   Wrażenia Filipa z sopockiego MEGASZKOLENIA lipiec 2009

Moja przygoda z WL rozpoczęła się od zapisania się na wiosenną edycję szkolenia Sensual Dance, gdzie wydobycia pokładów seksualności i erotyzmu z mojego nieskalanego jakimikolwiek umiejętnościami tanecznymi ciała podjął się nie kto inny jak Dawid Ozdoba (i jak na dwa dni szkolenia udało mu się zdziałać cuda). Niedługo po tym odbyłem szkolenie uwodzenia I stopnia, a w lipcu wziąłem udział w II stopniu podczas szkolenia w Sopocie.

Ogólne wrażenia ze wszystkich tych przygód mam bardzo pozytywne. Od spraw organizacyjnych, świetnie koordynowanych przez Adepta, przez zawartość merytoryczną zajęć, aż po kwestie pozytywnego i otwartego podejścia prowadzących do wszystkich osób biorących udział w kursach - za wszystko chłopakom z WL należą się wyrazy pochwały i szacunku, a także podziękowania. Podziękowania za to, że odmieniły one moje dotychczasowe przekonania o całej gamie tematów związanych z kobietami, seksem oraz z zasadami i procesami kształtującymi dynamikę stosunków społecznych. Każdy z prowadzących reprezentował inny styl, dzięki czemu mogliśmy poznać różne spojrzenie na poszczególne zagadnienia. Czarujący Solid, wybuchowy Adventurer i "niegrzeczny" Adept - ta różnorodność dodawała kolorytu całemu szkoleniu. Prowadzących różni wiek, wygląd zewnętrzny, każdy przed utworzeniem WL zajmował się innymi rzeczami w życiu. Jednak wyraźnie widać, że łączy ich głęboka przyjaźń i wspólna pasja do przedstawianej tematyki, co sprawia, że podczas szkoleń emanuje od nich pozytywne nastawienie i entuzjazm, a oglądanie ich "w akcji" stanowi niezwykłe doświadczenie. Pikantne historyjki Adepta wywoływały salwy śmiechu i sprawiały, że kursanci nabierali zdrowego dystansu do tematyki stosunków damsko-męskich i do samych siebie.

Ponadto widać było, że wiedza przekazywana podczas szkoleń opiera się w dużej mierze na przemyśleniach i indywidualnych doświadczeniach prowadzących, dzięki czemu wszystko było bardzo spójne, autentyczne i przekonujące.

Szkolenia były bez dwóch zdań jednymi z najważniejszych doświadczeń w moim życiu jeśli chodzi o samorozwój osobisty. Co więcej, stanowiły niezapomnianą przygodę, która na zawsze zmieniła moje życie i to nie tylko w obszarze stosunków damsko-męskich.

Na zakończenie warto nadmienić, że mimo różnych stylów i osobowości Adepta, Solida i Adventurera, cała trójka to po prostu równi i godni zaufania goście, co dodatkowo czyni każdy kontakt z WL bardzo miłym i wartościowym przeżyciem (taki sam komentarz tyczy się również Dawida Ozdoby). Bez wahania mogę polecić każde ze szkoleń, w których wziąłem udział, a sam na pewno nie zawaham zapisać się na następne.
Filip

Odpowiedz do tematu