24) Część materiałów można znaleźc w internecie, wiec co więcej mi da szkolenie ?

Sama wiedza teoretyczna może dać Ci fałszywe poczucie rozumienia pewnych procesów, natomiast nie spowoduje, że zaczniesz osiągać znaczące sukcesy z kobietami i poprawisz jakość/ilość swego życia seksualnego. Logiczne przyswojenie tekstu z podręcznika nie ma na ogół odzwieciedlenia w faktycznym jego zrozumieniu, nie wspominając już o przyswojeniu tej wiedzy na głębszych poziomach i przełożeniu na umiejętności praktyczne.

Już na samym szkoleniu WL dowiesz się rzeczy praktycznych i sprawdzonych (zamiast suchych faktów). Dostaniesz cenne wskazówki dotyczące Twego image`u, subkomunikacji i mowy ciała. Dowiesz się co robić, a czego nierobić. Praktyka pod okiem doświadczonych instruktorów, widzących Cię w działaniu, demonstrujących Ci techniki i mogących skorygować Ciebie na bieżąco są rzeczą bezcenną.

Korzystając z bezpośrednich nauk u takich guru uwodzenia jak chociażby Mystery,Steve Piccus, Juggler, Zan i inni od razu widzimy jakie różnice są pomiędzy ich ogólnie dostępnym materiałem w postaci książek, nagrań, a tym co mówia w bezpośredniej rozmowie.
Dzięki drobnym, ale jakże znaczącym i specjalistycznym ich poradom, nasze umiejętności stale rosną, tak samo jak i naszych obecnych i byłych kursantów (którzy mogą korzystać w takich przypadkach ze szkoleń aktualizujących).