1) Czy dam radę nauczyć się uwodzenia, co jeśli źle wyglądam i nie wierzę w siebie?

Sekret każdego uwodziciela leży w tym, że kiedyś w swoim życiu wybrał drogę bycia dobrym w kontaktach z kobietami. Praktykował, ćwiczył, odrzucał rzeczy, które mu nie działały i wykorzystywał rzeczy, które działały. Czy uważasz, że członkowie Warsaw Lair są bardzo przystojni? Po prostu dbamy o siebie i dzięki temu zyskujemy w oczach kobiet.
Z wyglądu jesteśmy przeciętnie atrakcyjni fizycznie, ale mamy w sobie coś czego kobiety pragną i szukają w mężczyźnie. Kobiety pociągają mężczyźni, którzy są atrakcyjni wewnętrznie i potrafią to wyrazić. Wystarczy zadbać o to, abyś schludnie wyglądał.

2) Boję się podejść do nieznajomej kobiety, czy można coś z tym zrobić?

Lęk przed podejściem towarzyszy wielu osobom i jest to jedna z najłatwiejszych barier do przeskoczenia. Na początek sugerujemy, abyś zaczął rozmawiać z nowo napotkanymi ludźmi i stopniowo przełamywał swój strach w kontaktach z obcymi ludźmi. Traktuj ludzi wokół jakbyś znał ich od długiego czasu. Jeżeli nadal będziesz czuł strach przed podejściem rozważ wzięcie udziału w naszym szkoleniu.

4) Czy przez 3-4 dni można stać się prawdziwym uwodzicielem ?

Uważamy że 3 dni to za mało, żeby stać się W PEŁNI uwodzicielem. Lecz wystarczy na to, żeby zapoczątkować w Tobie proces stawania się takim mężczyzną. Żeby pokazać Ci właściwą drogę do tego, abyś mógł zacząć zmieniać się w takiego faceta, który przyciąga do siebie kobiety, potrafi z nimi odpowiednio rozmawiać i wzbudza w nich pożądanie. Przez 3-4 dni nie opanujesz wszystkiego, bo jest to niemożliwe, jednak dowiesz się, co możesz zrobić, by poznać sztukę uwodzenia kobiet, zrobić pierwsze (najtrudniejsze) kroki pod opieką kompetentnych instruktorów, skorygować wady mowy ciała, poznać psychologię kobiecego umysłu, dowiesz się co i jak mówić, aby kobiety były Tobą zainteresowane.

RAMOWY PLAN SZKOLENIA:

TEORIA i ĆWICZENIA NA SALI w g. 12-17

PRAKTYKA w klubie w g. 24-3

Jeśli jest to 5 dniowe MEGA SZKOLENIE to szkolenie trwa od środy do niedzieli z 4 wyjściami wieczorem do klubu.

To czego się dokładnie nauczysz jest w opisie konkretnego szkolenia w zakładce SZKOLENIA

Czy to możliwe, że w ciagu 3 dni może odmienić się nagle moje życie ?
Tak, gwarantujemy Ci, że Twoje życie bardzo się zmieni. Kropka.
W jakim stopniu ? To zależy też od Ciebie i Twojego podejścia do szkolenia. Największą zmianę osiągają kursanci, którzy stosują się ściśle do naszych instrukcji. Nauczysz się aspektów relacji damsko-męskich, których wcześniej nie znałeś i nawet nie sądziłeś że mogą tak odmienić Twoje życie. Kursanci po naszych szkoleniach zmieniają się nie do poznania. Czy wszystko to zacznie się już na szkoleniu ? Z całą pewnościa TAK. Doświadczysz i dokonasz rzeczy, w które wcześniej byś nie uwierzył. Wystarczy, że poczytasz wrażenia uczestników naszych szkoleń i porozmawiasz z nami. Po szkoleniu czeka Cię kolejny etap Twojego życia – okres szlifowania i rozwijania swoich umiejętności towarzyskich z kobietami. Bardzo przyjemny etap 🙂

5) Czy wszystkiego można się nauczyć tylko w 3-4 dni?

Tak jak powiedział kiedyś Richard Bandler, współtwórca NLP: „Nie ma treningu, po ukończeniu którego będziesz wiedział wszystko co należy. Najważniejsze byś szedł w dobrym kierunku i kontynuował rozwój po ukończeniu kursu”
Nasze szkolenia dokonają w Tobie zmiany, rozpocznie się proces, na pewno zaczniesz osiągać sukcesy z kobietami, to oczywiste i pewne dla nas. Jednocześnie zdaj sobie sprawę, że połowa twojego sukcesu to my, nasze umiejętności, wiedza i doświadczenia, a drugie 50% to Ty. Twój pełen sukces zależy też od Ciebie i Twojej determinacji do dalszego rozwoju po szkoleniu. Możemy Ci w tym też pomóc.

7) Jak powinienem przygotować się do szkolenia?

Przede wszystkim powinieneś wziąć ze sobą odpowiednie ubranie, abyś mógł swobodnie wejść do większości klubów. Odpada obuwie sportowe bądź przypominające sportowe. Proponujemy także, abyś już przed szkoleniem wyszedł kilka razy do klubu sam, zapoznał się z atmosferą, porozmawiał z kilkoma kobietami.

13) Czy dzięki waszej pomocy zdobędę tę jedną, jedyną wymarzoną kobietę ?

Tego zagwarantować Ci nie możemy, ale na pewno Twoje umiejętności towarzyskie, postrzeganie Twojej atrakcyjności przez kobiety zmieni się radykalnie … i to na lepsze. Możliwe, że swojej wymarzonej tak od razu nie zdobędziesz, ale obstawiamy, że zdobędziesz kobietę dużo lepszą od niej pod każdym względem.

14) Niektórzy mówią, że tylko frajerzy muszą iść na taki kurs ? Ciągle słyszę, że przecież „wystarczy poczekać i ona sama Ciebie znajdzie…”, „ludzie sobie zawsze jakoś radzili …”

Tego typu myślenie gwarantuje Ci to, że będziesz stał w miejscu. Pewnie kiedyś znajdzie się jakaś kobieta, która z litości może i Cię weźmie pod swe skrzydła, ale czy napewno o to Ci chodzi ?
Czy chciałbyś poznawać te kobiety, które Tobie się podobają, spędzać z nimi fantastycznie czas i wchodzić w satysfakcjonujące Ciebie związki z nimi ? Czy chęć Twego rozwoju i doskonalenia siebie to coś co by Cię interesowało ?
Słuchając ludzi o tego typu przekonaniach („frajerzy”) zauważ, co takiego mają oni Tobie do zaoferowania i co sami osiągnęli w tym aspekcie ?

17) Czy nie wystarczy, że poczytam listy dyskusyjne, fora dyskusyjne i materiały w sieci, aby być dobrym z kobietami ?

Wiedza teoretyczna może dać Ci fałszywe poczucie rozumienia pewnych procesów, natomiast nie spowoduje, ze zaczniesz osiągać znaczące sukcesy z kobietami i poprawisz jakość/ilość swego życia seksualnego. Już na szkoleniu dowiesz się rzeczy praktycznych i sprawdzonych (zamiast suchych faktów). Dostaniesz cenne wskazówki dotyczące Twego image`u, subkomunikacji i mowy ciała. Dowiesz się co robić, a czego nierobić. Praktyka pod okiem doświadczonych instruktorów, widzących Cię w działaniu, demonstrujących Ci techniki i mogących skorygować Ciebie na bieżąco – bezcenne.

18) Czy muszę wychodzić do klubów, żeby uwodzić kobiety ? Co jeśli ja nie lubię dyskotek ?

Nie musisz. Miejsc gdzie można uwodzić jest wiele. Galerie, sklepy, kafejki, ulice, plaże, konferencje, wesela, nawet przystanki autobusowe. Nauczymy Cię tego, pokażemy różnice w sposobach działania. Dla potrzeb szkolenia zajęcia odbywają się na początek w klubie, żebyś nie tracił czasu na szukanie kobiet, tylko mógł ćwiczyć z nimi cały czas. Niektórzy w ogóle nie lubią klubów, dla nich przygotowaliśmy szkolenie GRA DZIENNA, a także poradnik o uwodzeniu kobiet w sieci.

20) Nie chcę być uwodzicielem, chcę tylko mieć dziewczyne , co robić ?

Ty dziwaku ! Dlaczego chcesz tylko jedną dziewczynę ?
Żartuję, jeśli chodzi o dziewczyny i związki to jesteśmy na TAK.
To czego Ciebie nauczymy bedzie tak samo dobrze działać na różne kobiety jak i na jedną – Twoją. Twoje nowe umiejętności, cały nowy Ty będzie je przyciągał. To szkolenie jest po to, abyś Ty był szczęśliwy wraz ze swoją kobietą..

23) Nie mam problemów z kobietami, co mi da szkolenie ?

Zanim odpowiem poproszę Cię o uczciwą odpowiedź sobie samemu :
– czy podchodzisz bez problemu do najatrakcyjniejszych kobiet i potrafisz je sobą zainteresować zarówno w dzień jak i w klubie ?
– czy potrafisz podejść do grup mężczyzn i kobiet, zainteresować Twój cel i wzbudzić jej zainteresowanie ?
– czy wiesz jak uwodzić kobiety biseksualne ?
– czy potrafisz zmienić początkową złą reakcję kobiety na Twoje podejście na pozytywną, czy też odchodzisz raczej w poczuciu klęski ?
– czy potrafisz kobietę, która Cię kiedyś zakwalifikowała jako kolegę, zauroczyć i zostać jej kochankiem ? a może tylko czytałeś o tym ?
– czy jesteś w centrum zainteresowania w klubie, poznajesz wiele nowych osób czy też raczej trzymasz się swoich znajomych ?

Jak sobie sam uczciwie odpowiesz na te pytania i odpowiedzi będą w większości NIE, to zapraszam Cię do działu SZKOLENIA i zapoznania się z programem szkoleń.

24) Część materiałów można znaleźc w internecie, wiec co więcej mi da szkolenie ?

Sama wiedza teoretyczna może dać Ci fałszywe poczucie rozumienia pewnych procesów, natomiast nie spowoduje, że zaczniesz osiągać znaczące sukcesy z kobietami i poprawisz jakość/ilość swego życia seksualnego. Logiczne przyswojenie tekstu z podręcznika nie ma na ogół odzwieciedlenia w faktycznym jego zrozumieniu, nie wspominając już o przyswojeniu tej wiedzy na głębszych poziomach i przełożeniu na umiejętności praktyczne.

Już na samym szkoleniu WL dowiesz się rzeczy praktycznych i sprawdzonych (zamiast suchych faktów). Dostaniesz cenne wskazówki dotyczące Twego image`u, subkomunikacji i mowy ciała. Dowiesz się co robić, a czego nierobić. Praktyka pod okiem doświadczonych instruktorów, widzących Cię w działaniu, demonstrujących Ci techniki i mogących skorygować Ciebie na bieżąco są rzeczą bezcenną.

Korzystając z bezpośrednich nauk u takich guru uwodzenia jak chociażby Mystery,Steve Piccus, Juggler, Zan i inni od razu widzimy jakie różnice są pomiędzy ich ogólnie dostępnym materiałem w postaci książek, nagrań, a tym co mówia w bezpośredniej rozmowie.
Dzięki drobnym, ale jakże znaczącym i specjalistycznym ich poradom, nasze umiejętności stale rosną, tak samo jak i naszych obecnych i byłych kursantów (którzy mogą korzystać w takich przypadkach ze szkoleń aktualizujących).

25) Mam kolegę, który ze mną wychodzi „na podryw” i mi pomaga. Moje pytanie brzmi: co mi może jeszcze więcej dać szkolenie ? Wiele razy słyszałem, że najważniejsza jest praktyka …

To bardzo dobrze, że wychodzicie razem.
Uważam, że najwięcej może dać Ci PRAKTYKA POD OKIEM KOGOŚ BARDZIEJ DOŚWIADCZONEGO.

Kolega może dać Ci tylko informację zwrotną z poziomu na jakim są jego aktualne umiejętności. Jeżeli obydwaj zaczynacie, to oczywiście sami sobie będziecie pomagać, jednak czas nauki rażąco się wydłuży. Często mała, drobna uwaga, od kogoś naprawdę doświadczonego kto przechodził już dawno to co Ty teraz, widzącego Twoją osobistą wibrację – a dokładniej: Twoją mowę ciała, tonację głosu, słyszącego co mówisz, jak się zachowujesz itd. może dać Ci duży postęp z kobietami.
Ostatnia uwaga zwłaszcza ma zastosowanie u osób średniozaawansowanych, które często „nie widzą” swojego dalszego progresu po okresie początkowych sukcesów.

Możesz zadać sobie pytanie: czy wolisz uczyć się na swoich czy cudzych błędach ?

Z moich prywatnych obserwacji wynika, że 3-4 dniowe szkolenie daje Ci tyle co rok, jak nie więcej samodzielnej nauki, ćwiczeń z osobami o podobnym poziomie umiejętności. To tak, jakbyś się zaczynał sam uczyć wyższej matematyki bez nauczyciela, korzystając tylko z książek i pomocy kolegów – równie początkujących.

Będę szczery, my sami nadal się szkolimy u zagranicznych uwodzicieli, bo wiemy jaki to daje rzeczywisty postęp.
To, czego się nauczymy na bieżąco wprowadzamy do naszych szkoleń.

Naszym mottem jest:

MISTRZOWSKA PRAKTYKA CZYNI MISTRZA

29) Czasem widzę jak różni mężczyźni podrywają kobiety. Ja nie chce oszukiwać ani manipulować nimi.

My także tego nie chcemy. Uwodzenie w naszym wydaniu to nauka umiejętności towarzyskich, nauka atrakcyjnego wyrażania siebie i skutecznej komunikacji z kobietami. To nauka tego jaką mieć właściwą mowę ciała, mimikę i jak się zachowywać wśród kobiet, aby one były zainteresowane mężczyzną. To zrozumienie kobiecego umysłu i odnajdywania się w rozmowie czy testach kobiet. To nauka bycia atrakcyjnym mężczyzną, który nie przeprasza za to że żyje i bierze od życia to na co zasługuje. Nie ma u nas miejsca na manipulacje i toksyczna zabawę kobiecymi emocjami.
Bycie uwodzicielskim mężczyzną to nie jest znajomość kilku sztampowych tekstów na podryw. To bycie mężczyzną dojrzałym, komfortowo czującym się w sytuacjach towarzyskich, przyciągającym uwagę i sprawiającym, że inni ludzie dobrze czują się z nim. Takim, który dużo od siebie daje innym i ludzie potrafią się od niego wiele nauczyć.

Masz pytania?

10 + 10 =