25) Mam kolegę, który ze mną wychodzi „na podryw” i mi pomaga. Moje pytanie brzmi: co mi może jeszcze więcej dać szkolenie ? Wiele razy słyszałem, że najważniejsza jest praktyka …

To bardzo dobrze, że wychodzicie razem.
Uważam, że najwięcej może dać Ci PRAKTYKA POD OKIEM KOGOŚ BARDZIEJ DOŚWIADCZONEGO.

Kolega może dać Ci tylko informację zwrotną z poziomu na jakim są jego aktualne umiejętności. Jeżeli obydwaj zaczynacie, to oczywiście sami sobie będziecie pomagać, jednak czas nauki rażąco się wydłuży. Często mała, drobna uwaga, od kogoś naprawdę doświadczonego kto przechodził już dawno to co Ty teraz, widzącego Twoją osobistą wibrację – a dokładniej: Twoją mowę ciała, tonację głosu, słyszącego co mówisz, jak się zachowujesz itd. może dać Ci duży postęp z kobietami.
Ostatnia uwaga zwłaszcza ma zastosowanie u osób średniozaawansowanych, które często „nie widzą” swojego dalszego progresu po okresie początkowych sukcesów.

Możesz zadać sobie pytanie: czy wolisz uczyć się na swoich czy cudzych błędach ?

Z moich prywatnych obserwacji wynika, że 3-4 dniowe szkolenie daje Ci tyle co rok, jak nie więcej samodzielnej nauki, ćwiczeń z osobami o podobnym poziomie umiejętności. To tak, jakbyś się zaczynał sam uczyć wyższej matematyki bez nauczyciela, korzystając tylko z książek i pomocy kolegów – równie początkujących.

Będę szczery, my sami nadal się szkolimy u zagranicznych uwodzicieli, bo wiemy jaki to daje rzeczywisty postęp.
To, czego się nauczymy na bieżąco wprowadzamy do naszych szkoleń.

Naszym mottem jest:

MISTRZOWSKA PRAKTYKA CZYNI MISTRZA