Adept (41) (Marcin) – na przykładzie jego osoby można udowodnić, że każdy może zacząć od zera i osiągnąć wysoki poziom. Swoją przygodę z uwodzeniem zaczął od podstaw. Obecnie jeden z najbardziej doświadczonych uwodzicieli i trenerów uwodzenia w Polsce. Poznał praktycznie wszystkich największych uwodzicieli na świecie. Daj mu wieczór na osobności z kobietą, a gwarantujemy Ci, że ona zapamięta go do końca życia. Poza pasją do psychologii relacji damsko-męskich, tańca, hipnozy i historii, amator sportów ekstremalnych. Jego tajemną bronią jest taniec erotyczny, którym potrafi oczarować kobietę po minucie znajomości. Cechują go nie tylko znakomite umiejętności trenerskie, ale także specyficzne podejście do pracy z uczniem, przy nim nie ma wymówek. Nie odpuści póki nie przełamiesz w sobie tego, co Cię blokuje. Rozwinie od zera w Tobie uwodzicielskie umiejętności tak jak kiedyś zmienił sam siebie. Adept jest także najstarszym z trenerów Warsaw Lair, potrafi doradzić i poprawić Twoje stosunki z kobietami bez względu na Twój wiek i status związkowy. Ostatnio koncentruje się na zagadnieniach uwodzenia w ciągu dnia (GRA DZIENNA), w tańcu i aspektach błyskawicznego uwodzenia.

ponad 30 napisanych ebooków

ponad 40 nagranych godzin szkoleń wideo

ponad 1600 godzin przeprowadzonych szkoleń grupowych na żywo

ponad 200 godzin przeprowadzonych indywidualnych coachingów

ponad 7000 zadowolonych klientów

Moja droga do zmiany ...

Nie zawsze byłem taki jak teraz.

Były czasy jeszcze kilka lat temu, gdy byłem oburzony na kobiety za to jakie są, za to że często mi nie wychodziło z nimi, że były niezrozumiałe, itd. Pamiętam jak biegałem za nimi, niemal prosząc o spotkania, podlizując się, tłumacząc się ze wszystkiego, z każdego zachowania. Pamiętam jak lądowałem bardzo często jako ich PRZYJACIEL.

Seks traktowałem jako szczęśliwy traf, łut szczęścia, a nie coś co jak dziś jest dla mnie raczej kwestią wyboru niż rzadkiej okazji …

Kiedy kilka lat temu zainteresowałem się tematyką uwodzenia i poznałem Solida i Adventurera byłem już po wielu latach walki z własną nieśmiałością. Dodam, że walki przegranej. Byłem pewny siebie tylko wśród bardzo bliskich znajomych i po dużej dawce alkoholu. Konsultowałem się ze znajomymi psychologami w temacie przełamania nieśmiałości i umiejętności z kobietami, ale nie potrafili dać mi żadnej konkretnej pomocy. Ich porady na poziomie „bądź pewny siebie”, „musisz być ciekawym facetem” nie niosły w sobie żadnej merytorycznej pomocy.

Kiedyś nie potrafiłem zrobić zwykłej misji nowicjusza tzw. mówienia „cześć” do każdej mijanej kobiety.

Po szkoleniu na którym poznałem Adventurera i Solida, zacząłem praktykować uwodzenie i poznawanie kobiet. Wcześniej na ulicy podchodziłem z komplementem, do którego zbierałem się 10 minut, a kiedy go mówiłem trząsłem się i jąkałem ze zdenerwowania. Były takie dni, że chodziłem po ulicy po 2-3 godziny nie potrafiąc przełamać się do podejścia do nieznajomej kobiety.

Nie było wtedy praktycznych szkoleń z uwodzenia z elementami praktyki w terenie, nie było ludzi w Polsce, którzy by mi potrafili pomóc. Nawet znani NLP-erzy też niespecjalnie czuli się w terenie i nie potrafili nic poradzić. W Polsce byliśmy pionierami praktycznych szkoleń.

Pamiętam jak się trząsłem ze strachu, gdy mówiłem komplement do nieznajomej kobiety, a kiedy poznałem Solida i Adventurera zacząłem robić podejścia bezpośrednie. Za pierwszym razem gdy kobieta chwyciła się za serce i chciała dać mi swój numer telefonu, wypadł mi on z wrażenia z ręki. Przełomem były wakacje 2005 w Sopocie, o czym więcej już na stronie WL w dziale O NAS.

Piszę to, bo od tego czasu wiele się zmieniło, uwiodłem wiele kobiet i przeżyłem z nimi wiele fantastycznych chwil.

Zmieniłem się ja i tak jak ja, Ty również możesz się zmienić w mężczyznę, który ma wiele kobiet i cieszy się ich towarzystwem, który ma seksualny WYBÓR wśród kobiet.

Obecnie bywa, że kobiety przyjeżdżają do mnie do domu, aby mi coś gotować albo wymasować. Albo tylko na seks.

Chcą zabiegać o moją uwagę. Chcą być ze mną w związku.

Tak się kiedyś nie działo, to ja i tylko ja biegałem za kobietami, chciałem im się przypodobać. Robiłem im przysługi, zabawiałem je, woziłem samochodem na imprezy, żeby usłyszeć „jesteś miły, napewno kiedyś sobie kogoś znajdziesz”. I najczęściej lądowałem TYLKO jako ich PRZYJACIEL.

Dużo pracowałem, żeby to się zmieniło.

Gdybym wtedy mógł skorzystać z takich szkoleń jak moje, czy szkoleń zagranicznych uwodzicieli to na pewno czas mojej przemiany trwał by kilkakrotnie krócej. Być może bez tych szkoleń nie byłbym w tym miejscu, w którym jestem.

10 lat na rynku, działam od 2005 roku

Udzielam indywidualnych coachingów w zakresie :

TECHNIKI UWODZENIA oraz INDYWIDUALNE ICH DOPASOWANIE,
UWODZENIE W DZIEŃ
GRA KLUBOWA
JEDNONOCNE PRZYGODY
ODZYSKIWANIE SWOJEJ BYŁEJ KOBIETY
WYCHODZENIE Z SZUFLADKI „KOLEGA”
UWODZENIE w KONTEKSTACH BIZNESOWYCH
UWODZENIE W TAŃCU
UWODZENIE W SIECI
HIPNOTYCZNE UWODZENIE
HIPNOTYCZNY SEKS
INNER GAME : ZMIANA PRZEKONAŃ, REWITALIZACJA STANÓW MENTALNYCH, PEWNOŚĆ SIEBIE,
BUDOWANIE SILNEJ TOŻSAMOSCI
Dowiedz się więcej

Adept sam o sobie:

Moje życie jest definiowane przez moje pasje takie jak rozwój osobisty, taniec, sporty (nie tylko ekstremalne), podróże, ezoteryka, terapia i prowadzenie własnej firmy. Uwodzenie, trenowanie mężczyzn i kobiet traktuje jako miły dodatek do mojego życia, jako hobby, coś co zmieniając innych daje mi jednocześnie poczucie robienia czegoś niepowtarzalnego i unikalnego… Uważam, że trzeba być mężczyzną, który wie ku czemu zmierza, żyć pełnią życia, rozwijać się i mieć pomysł na siebie oraz chęć do jego realizacji. Gdy kobiety stają się celem samym w sobie – niesłychanie zubaża to resztę Twojego życia. Kobiety powinny być fantastycznym dodatkiem do życia, a nie jego celem, a tym bardziej nie sposobem na rozwiązanie swoich problemów i frustracji.

Dlaczego zacząłem zajmować się sztukami Wenus?

Zanim sam zacząłem profesjonalną naukę uwodzenia w wieku 31 lat, podrywałem średnio udolnie dziewczyny w klubach na parkiecie, przez internet, w kółku znajomych… Nie miałem odwagi do poznawania nieznajomych kobiet. Przez wiele lat nie rozumiałem kobiet, nie wiedziałem na co tak naprawdę reagują, czego one pragną, jak mogę fantastycznie się z nimi komunikować. Byłem niemalże typowym przykładem informatyka samotnika. Przez wiele lat próbowałem samemu dojść do poziomu zadowalających umiejętności podrywu, podpatrywałem „naturali”, starałem się zrozumieć co takiego oni robią, że zawsze widziałem ich z kobietami czującymi się fantastycznie w ich towarzystwie. Bez znaczących efektów. Wierzyłem w mity typu: „musisz mieć dużo pieniędzy, bo kobiety lecą na kasę…” , „musisz mieć super wygląd, żeby piękne kobiety wogóle zwróciły na Ciebie uwagę”, „musisz być kimś znanym …”, „musisz mieć szczęście”, „musisz mieć to COŚ … jedni się z tym rodzą, a inni nie …”. Dużo czasu minęło zanim zrozumiałem co oznacza TO COŚ. Wszystko zmieniło się gdy…

Od kogo się uczyłem?

Swoją przygodę z uwodzeniem zacząłem, gdy wiedziony ciekawością zapisałem się na szkolenie z hipnotycznego uwodzenia. To był impuls, który zaowocował niesamowitą chęcią zgłębiania tej dziedziny życia, to właśnie na tym szkoleniu poznałem Adventurera i jego brata Solida.

Wcześniej jako tako sobie radziłem z kobietami, najczęściej jednak zostając ich PRZYJACIELEM, co nie było najlepszym punktem startu do jakiejkolwiek emocjonalnej relacji z kobietą. Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy, że ta dziedzina ma swoją niejako ”undergroundową” nisze, że są ludzie, którzy zgłębiają temat poznawania i zaczynania seksualnych znajomości z kobietami i są w tym dobrzy. Tego lata w Sopocie doszło do interesującego wydarzenia, które stało się oficjalnym początkiem grupy Warsaw Lair. W czwórkę (razem z Romeo) pojechaliśmy do Sopotu na wakacje. Tam jednej i tej samej nocy każdy z przyszłego WL przeżył niesamowitą przygodę, każdy z nas poznał swoją kobietę i spędził z nią niesamowicie namiętną noc… Taki był początek grupy Warsaw Lair …

Po roku przyszło szkolenie u zagranicznego trenera – BadBoy`a (www.badboylifestyle.com), którego szkolenie w marcu 2006 jako pierwsza w Polsce zorganizowała grupa WL. Kolejnymi metodami uwodzenia i kamieniami milowymi w moim rozwoju było studiowanie Mystery Method i JUGGLERa. Liczne rozmowy telefoniczne które przeprowadzałem z coachami Mystery Method(www.mysterymethod.com) w tym Sinnem, Savoy`em, Futurem, Captain Jackiem, Mehowem (www.mehow.tv), a także z niesamowitym człowiekiem i uwodzicielem – Jugglerem (www.charismaarts.com) i Zanem (www.enlightenedseduction.com) dały mi nowe możliwości i poszerzyły moje horyzonty.

Kolejnym krokiem było wzięcie udziału w szkoleniu Mr.M trenera Love Systems, który podszlifował moje techniczne umiejętności uwodzenia w klubie.

Mr.M z Love Systems(MM) 19-20 IV 2008

Niesamowity wgląd w głębsza i naturalną strukturę uwodzenia, w sposób w jaki patrzymy na siebie i kobiety dało mi przebywanie z ZANEM PERRIONEM, który przeprowadził w Polsce szkolenie dla Solida i Adventurera. To jak on patrzy na kobiety i jak postępuje z nimi wyprowadziło moje umiejętności m.in. w grze dziennej na nowe poziomy. Sam wziąłem udział w szkoleniu z nim w lipcu 2008 w Sopocie.

wrażenia ze spotkania

(…) W moim przypadku ZAN dał mi cos nieuchwytnego , jakąś formę zrozumienia, co technicznie nie zauważalne wewnętrznie zmieniło dużo. Samo obserwowanie i przebywanie z osobami które są autorytetem w tej dziedzinie, mi dało pewność ze idę w dobrym kierunku (zarówno jeśli chodzi o inner game jak i techniki), pewne wątpliwości, które mnie stopowały raz na zawsze zostały usunięte (…)

czytaj dalej...

szkolenie Mysterego (Venusian Arts)

Jednak, najważniejszy dla mnie był udział w szkoleniu Erika von Markovika – Mysterego  (www.venusianarts.com), twórcy całej metody i przez wielu uważanego za największego uwodziciela i innowatora dziedziny uwodzenia oraz dynamik towarzyskich, jednego z głównych bohaterów książki „GRA”. Szkolenie bezpośrednio pod okiem niepodważalnego mistrza uwodzenia, obserwacja jego stylu i uwodzenia na żywo w klubie była czymś niezapomnianym, czymś co trwale i na zawsze utkwiło w mojej pamięci.
Mysterego poznałem w maju 2008 w Birmingham w czasie szkolenia, gdzie okazał się bardzo sympatycznym facetem, skarbnicą wiedzy i umiejętności uwodzenia. Obserwowanie go w polu było czymś niesamowicie inspirującym, a korzystanie z jego wiedzy rozwiało szereg różnorakich wątpliwości jakie wcześniej miałem na temat uwodzenia pośredniego

zobacz relacje

LOVEDROP

Niesamowity wpływ wywarł na mnie także kontakt z LOVEDROP`em, najbliższym współpracownikiem Mysterego, co-autorem książki VA i kimś, którego pomysły i idee przenoszą uwodzenie w zupełnie inny wymiar jakości … Miałem okazję go poznać w maju w Birmingham na szkoleniu, gdzie prowadził własne seminarium „Be cool” na temat uwodzenia w kółku znajomych i stawania się „cool” :).

A to wszystko doprowadziło do tego, że uwodzenie kobiet zaczęło dawać jeszcze większą radość, bez zbędnych wahań, analiz i rozpamiętywań.

czytaj relacje

DIRECT INNER GAME

W lipcu 2008 poleciałem do Berlina wraz z Adventurerem, aby wziąć udział w szkoleniu Steve`a Piccusa „DIRECT INNER GAME” znanego z „GRY” uwodziciela, hipnotyzera i specjalisty od tantry seksualnej. Tam zgłębiałem tajniki technik zmiany przekonań, wyciszania negatywnych emocji, rewitalizowania stref osobistego rozwoju, uzupełniło to moje umiejętności wyniesione ze szkoleń NLP. Od Steve`a starałem wyciągnąć jego tajemnicze techniki tantryczne do dawania kobietom wielokrotnych orgazmów. Mimo pozornej wyniosłości dało się wyczuć w nim przyjaznego i wesołego człowieka od którego można się wiele nauczyć…

czytaj relacje
Bardzo ciekawym doświadczeniem było poznanie Johna Soporno, naturalnego uwodziciela, nieprzeciętnie wyluzowanego i bezpośredniego człowieka, którego nie sposób nie polubić. Zarażającego entuzjazmem, radością i optymizmem człowieka całym sobą udowadniającego, że wygląd w uwodzeniu ma dużo mniejsze znaczenie niż osobowość…
Miałem też przyjemność poznać Camerona Teone autora książki „Attributes”

DAY GAME

Kolejnym bardzo ciekawym szkoleniem było DAY GAME (temat jakże mi bliski) prowadzone przez Soula z Love Systems (d. Mystery Method)

Lubię uwodzić kobiety w ciągu dnia. Jak powiedział jeden z wielkich uwodzicieli – GRA DZIENNA to całe Twoje życie, o ile do klubu można wychodzić w weekend lub w tygodniu , na 2-3 godziny ,czasem dłużej, o tyle reszta doby (poza snem) należy do szerokiego zakresu tzw. gry dziennej. Wiele kobiet nie spotkasz w klubach z wielu powodów, może nie lubię hałaśliwych i zadymionych miejsc ze śliniącymi (…)

czytaj relacje
Nie mogło się obejść bez szkolenia u absolutnego źródła – ojca i prekursora nowoczesnego uwodzenia i twórcy systemu SPEED SEDUCTION. W sierpniu 2009 poleciałem do Londynu na seminarium SS. Ross okazał się być osobą nietuzinkową, o głębokiej wiedzy z dziedziny uwodzenia i zmiany osobistej. Nie stwierdziłem, opisywanej w „GRZE”, jego arogancji i zadufania 🙂 Niesamowicie intrygująca postać, głębia wiedzy o uwodzeniu, człowieku i procesach zmiany …
czytaj relacje

David X

Do pełnego panteonu gwiazd, od których się uczyliśmy zabrakło jeszcze Davida X. Jest on, jak powiedział Style „najbrzydszym uwodzicielem jakiego spotkał”. Sławę przyniósł mu jego ebook, seminaria z jego metody oraz rozdział w „GRZE”. Uwodzenie wg niego jest bardzo bezpośrednie, totalnie dominujące i nie tolerujące braku szacunku ze strony kobiety. Jak często sam mówi jego metoda sprowadza się tylko do 2 reguł: „Kogo obchodzi co ona sobie myśli” i „Ty jesteś najważniejszą osobą w relacji”. Postanowiliśmy poznać go na początek telefonicznie i przeprowadziliśmy z Davidem X kilka rozmów. Zadaliśmy mu pytania odnośnie jego sposobu patrzenia na kobiety, na utrzymywanie relacji oraz jego technik. Wydawałoby się, że David X jest typowym przykładem tzw. „naturala” i nie stosuje żadnych technik. Wydawałoby się, lecz nie do końca ..

X 2009 seminarium z dr Joe Vitale

V 2010 szkolenie TRANCE-FORMATIONS z R. Bandlerem

SINN

Były instruktor Mystery Method. Odszedł od MM, aby rozpocząć własną działalność na scenie uwodzenia. Były trener fitness. Od pierwszych lat XXI wieku w zespole Mysterego rozwijał swoje umiejętności, aby potem uczyć innych. Doskonalił swój własny system uwodzenia kobiet w ciągu dnia i był jednym z głównych innowatorów uwodzenia w zespole LS (współtworzył zwarty system uwodzenia przez SNL wraz z Captain Jackiem). Ostatnio surowy krytyk Mysterego i jego starych technik uwodzenia.
Sinn był jednym z pierwszych, którzy objaśniali mi zawiłości GRY DZIENNEJ, dzięki niemu osiągnąłem wiele sukcesów w tej dziedzinie. Wiele interesujących aspektów uwodzenia kelnerek, barmanek i sprzedawczyń nauczyłem się właśnie od niego.

FUTURE

FUTURE – były instruktor MM/LS, koncentrujący się na zagadnieniu budowania wyjątkowo głębokiej więzi pomiędzy kobietą, a mężczyzną. Obecnie odszedł ze społeczności uwodzenia i pozostaje w związku ze swoją ukochaną kobietą.

CAPTAIN JACK

CAPTAIN JACK – były instruktor Mystery Method i LOVE SYSTEMS, którego głównym celem jest specjalizacja w jednonocnych przygodach (ONS) i w relacjach seksualnych zaczynających się tej samej nocy od poznania kobiety (SNL).
CJ doradził mi wiele jeśli chodzi techniczne zagadnienia ONS/SNL i tematyki systematycznego i planowanego rozwoju uwodziciela.

SOUL (LondonSoul)

SOUL (LondonSoul) – jest uwodzicielem, którego główną pasją jeśli chodzi o uwodzenie jest GRA DZIENNA. Jest zwolennikiem metod bezpośrednich, w których intencje mężczyzny są jasne i klarowne od samego początku.
SOUL – niesamowicie przyjazny i kompetentny człowiek, z pasją i zaangażowaniem tłumaczący sekrety GRY DZIENNEJ, niektóre z nich nawet mi okazały się wcześniej nieznane.

MrM (Mr Miyagi)

Mr. M jest prowadzącym instruktorem Love Systems na Wielką Brytanię i Europę. Jest znany z jako jeden z pierwszej dziesiątki uwodzicieli wg rankingu TSB Magazine. Spotykał się z celebrytkami, tancerkami erotycznymi i modelkami stając się jednym z tych, którzy opracowują system uwodzenia najpiękniejszych kobiet i innowatorem systemu uwodzenia opartego o gre w kółku znajomych.
MrM poznałem w kwietniu 2008 na jego szkoleniu w Warszawie, gdzie zapoznał mnie z wieloma interesującymi aspektami uwodzenia w klubach, było to wstępem do tego co doświadczyłem miesiąc później na szkoleniu u Mysterego.

28-30 IX 2007

W Warszawie odbył się Pierwszy Ogólnopolski Szczyt Uwodzicieli, na którym byłem prelegentem z tematów GRA DZIENNA i UWODZENIE NA PARKIECIE TANECZNYM

18-20 IV 2008

W Warszawie odbyla się impreza POSU 2, prelekcja MITY i FAKTY UWODZENIA
„Kiedy sięgam wstecz pamięcią do szkolenia, tak tego pamiętnego szkolenia, to wiadomo, że pierwsze co przychodzi do głowy to instruktorzy, trenerzy czy jakkolwiek chcesz ich nazwać. Jeżeli chodzi o Solida i Adventurera to sądzę, że większość wie, czego się można spodziewać. Więc weźmy pod lupę Adepta. Na początku na szkoleniu może się wydawać – o poważny gość. I dobrze, ale z drugiej strony nie pomyślałbym, że tak szybko nawiążę z nim jakikolwiek kontakt. Myślałem – ten gość wybiera sobie z kim rozmawia, to na pewno nie ja. Najgłupsze przekonanie jakie mogłem mieć! Świetny rozmówca, ciekawa osobowość, pomocna dłoń, a zarazem silne przekonania. Nie myśl, że mu podskoczysz…” Zeus

Adept
Postawny duży facet. Dla mnie to przede wszystkim STREET GAME MASTER .
To dla niego ocean, w którym On jest rekinem. Podchodzi lekko emanując wew. spokojem i emocjami , laski w ciągu kilku sekund idą z nim na kawę to co dzieje się później jest do przewidzenia i każdy się domyśla, że na kawie się nie kończy. Byłem świadkiem jak laska jeździła za nim po całym mieście. Dużą zaletą tego człowieka jest to, że zdaje sobie sprawę ze swoich słabości i wie jak z nimi walczyć jest przykładem trenera w idealny sposób łączącego charyzmę z wewnętrznym ciepłem kobiety to doskonale wyczuwają, a faceci czują przed nim respekt.” Anonim

Kalendarz Szkoleń

Nazwa Szkolenia Miejsce Data Cena
kliknij tu - aby zapisać się na szkolenie