INNER GAME

„Oto Sekret Jak Nieśmiały Informatyk Stał się Mężczyzną Absolutnie PEWNYM SIEBIE i Nie Mógł Opędzić się Od Kobiet” 

Jeżeli, tak jak my kiedyś:
– boisz się pustki w głowie podczas rozmowy z ładną kobietą
– stresujesz się i panikujesz, gdy chcesz zagadać do dziewczyny
– denerwujesz się, gdy masz napisać sms lub zadzwonić do dziewczyny, która Ci się podoba
– masz kompleksy na punkcie swojego wyglądu lub ilości pieniędzy na koncie
– myślisz, że nie podobasz się dziewczynom i to Cię blokuje
– krępujesz się pocałować dziewczynę po raz pierwszy
To winę za to ponosi Twoja niska wewnętrzna pewność siebie. To nie jest Twoja wina. Zapracowało na to wychowanie, otoczenie i filmy, które od dzieciństwa programowały Cię na grzecznego, miłego chłopczyka. Niestety, to nie działa z kobietami na Twoją korzyść. To wszystko od małego stworzyło w Tobie myślenie, że:
 • O kobiety musisz się bardzo starać i jeśli wystarczająco dużo poświęcisz dziewczynie, to ona się odwdzięczy,
 • Nie zasługujesz tak po prostu na seks z pięknymi dziewczynami,
 • Nie jesteś wystarczająco atrakcyjny, gdy masz mało pieniędzy i przeciętny wygląd,
 • Dziewczyny nie potrzebują seksu, a jeśli robisz jakieś kroki w tym kierunku to w jej oczach wychodzisz na perwersyjnego, obleśnego zboczeńca,
 • Dziewczyny nie lubią seksu i tylko wyświadczają facetowi przysługę, „dają” mu seks,
 • Kobieta Cię wyśmieje, gdy powiesz jej że Ci się podoba,
 • To czy się spodobasz dziewczynie to tylko kwestia szczęścia,
 • jesteś za młody lub za stary dla kobiety,
To czy dziewczyna poczuje coś do Ciebie, zależy w dużym stopniu od tego jak Ty sam postrzegasz kobiety i kontakty damsko-męskie.  I jak generalnie postrzegasz ich seksualność. To wszystko może Cię ograniczać lub budować Twój sukces i motywować Cię do działania prowadzącego do samodoskonalenia. Twoje bariery w umyśle na temat tego co jeszcze jest możliwe z kobietą. być może nie pozwalają Ci uwieść kobiety np. w pracy, czy w gronie znajomych.

Być może różne negatywne przekonania zatruwają Twój umysł sprawiając, że wpadasz w błędne koło negatywnego myślenia: „nie jestem atrakcyjny dla kobiet” , „jestem za młody/za stary”, „piękna kobieta się mną szybko znudzi” , itp. Powoduje to, że dużo mężczyzn utyka w swoim rozwoju i wpada w apatię lub zniechęcenie…

 

Być może Twoje wewnętrzne ograniczenia nie pozwalają uwieść Ci kobiety, którą pragniesz od dawna…

 

Chciałbyś się stać MĘŻCZYZNĄ ATRAKCYJNYM WEWNĘTRZNIE?
 

Czy wiesz, co jeszcze możesz osiągnąć i jak stać się jeszcze lepszym w uwodzeniu kobiet? Czy wiesz, że mógłbyś zmienić w sobie, w swoim sposobie myślenia, czy też postrzegania samego siebie oraz swoich możliwości pewne aspekty Twojej osoby, aby polepszyć swoje życie (nie tylko seksualne)?

CognitionCzy chciałbyś raz na zawsze pozbyć się ograniczeń trzymających Cię w miejscu i ruszyć do przodu z kobietami jak tokijski express na poduszce powietrznej?

 

Czy miałeś kiedyś wrażenie, że podejście do nieznajomej kobiety było dla Ciebie niemalże ciężkim obowiązkiem, że łączyło z wielkim przełamywaniem swoich oporów lub dużym wysiłkiem emocjonalnym ?

 

Czy robiłeś kiedyś misje na przełamanie nieśmiałości i pamiętasz, że nie było to łatwe i średnio skuteczne?

 

Czy chciałbyś raz na zawsze coś takiego odrzucić i sprawić, żeby poznawanie kobiet budziło w Tobie zaciekawienie, a podejście było nacechowane spokojne i pełne radosnego oczekiwania ?

 

Ten nowy typ szkolenia został skoncentrowany na rozwinięciu i ulepszeniu Twojej gry wewnętrznej i zbudowaniu silnej osobowości. Dzięki wiedzy i umiejętnościom, które zdobyliśmy ucząc się od najlepszych nauczycieli INNER GAME na świecie takich jak np. STEVE PICCUS, ROSS JEFFRIES czy w pewnych konstekstach ZAN PERRION nasze szkolenia nabrały nowego wymiaru i jakości, abyś Ty mógł z nich wyciągnąć dla siebie jak najwięcej.

 

Zdecyduj się czego chcesz, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, abyś to osiągnął. Nauczymy Cię tego jak nastawiać swój umysł, aby kierował Cię do sukcesu… i wiele wiele innych.
Czy to czego naprawdę chcesz to jednonocne przygody, czy związki nie ma to dla nas znaczenia. Nauczymy Cię tego, abyś dostawał to czego Ty naprawdę chcesz, bo to jest fundamentem Twoich sukcesów z kobietami !!!!!

iStock_000002038361XSmall

Oto konkretnie czego nauczysz się na szkoleniu:

 • pozbędziesz się raz na zawsze ograniczających Cię przekonań, które jeszcze hamują Twój rozwój,

  Czy miałeś kiedykolwiek w głowie dialogi nie pozwalające Ci na poznanie nowej kobiety? Być może tworzyłeś wymówki typu ”ona już kogoś ma” , „ona nie będzie mną zainteresowana”, „taka kobieta jak ona jest poza moim zasięgiem” Czy wiesz jak one skutecznie Cię blokowały w poznawaniu pięknych kobiet ? Z nami pozbędziesz się tych negatywnych dialogów i wahań, dzięki Steve`owi Piccusowi nauczymy Cię jak błyskawicznie uciszyć Twoje myśli i naładować Cie optymizmem. Wyobraź sobie jak Twój umysł staje się spokojny, a Ty z entuzjazmem podchodzisz do niej, aby wnieść w jej życie iskrę prawdziwej namiętności.

 • dowiesz się jaka postawa i jakie przekonania najlepiej wpływają na Twoje sukcesy z kobietami.

  Wbrew pozorom reklamowana postawa Jamesa Bonda czy Johna Wayne’a nie jest tą najlepszą, nie jest też nią postawa chamskiego badboya czy wesołego głupka. Zaimplementujemy w Tobie właściwą postawę, kogoś kto harmonijnie łączy w sobie te cechy, które sprawiają że kobiety nie będą mogły Ci się oprzeć.

 • 2094469485_5bc183fbe1_mzrozumiesz czym naprawdę jest męskość, rozwiniesz w sobie te cechy i atrybuty mężczyzny które składają się na prawdziwą męskość

  Ukierunkujemy, wydobędziemy z Ciebie te zasoby lub wykreujemy je, abyś od dziś zawsze stawał się coraz bardziej męski, abyś dążył do tego czego naprawdę chcesz w życiu – bez obaw, wahań i frustracji.

 • zrozumiesz czym naprawdę jest męskość, rozwiniesz w sobie te cechy i atrybuty mężczyzny które składają się na prawdziwą męskość,

  Ukierunkujemy, wydobędziemy z Ciebie te zasoby lub wykreujemy je, abyś od dziś zawsze stawał się coraz bardziej męski, abyś dążył do tego czego naprawdę chcesz w życiu – bez obaw, wahań i frustracji.

 • dowiesz się jak uczyć się uwodzenia, aby iść do przodu zamiast kręcić się w kółko popełniając stare błędy,Większość ludzi poznających społeczność uwodzenia utyka w pewnym momencie i nie robi żadnego dalszego postępu. Pokażemy Ci jak prawidłowo rozwijać się dalej, eliminować swoje słabe punkty, aby uczyć się naprawdę skutecznie. Opracujemy wraz z Tobą Twój indywidulany plan rozwoju i tego do czego zmierzasz, abyś konsekwentnie i planowo uzyskiwał takie sukcesy z kobietami jakie chcesz i żeby Twoja krzywa nauczania znacząco wzrosła,
 • jak podwyższać swoje standardy wobec kobiet, a co za tym idzie jak być ogniem, a nie ćmą,

  Wielu mężczyzn akceptuje taką kobietę jaka im się trafi. Ty chcesz mieć wybór pośród kobiet i mieć odwagę do trzymania się swoich standardów i kryteriów. Nauczymy Cię jak to trwale osiągnąć.

 • w inkorporujesz sobie z naszą pomocą te przekonania i zasoby do swojego sposobu myślenia i zachowania,

  Abyś osiągnąć mógł jeszcze większe sukcesy towarzyskie i czuć się swobodnie w pełni zrelaksowany pośród kobiet, użyjemy wszelkich nam znanych technik NLP, hipnozy, czy szamańskich technik Steve`a Piccusa i innych w celu wykreowania w Tobie takiego stanu mentalnego.

 • nauczysz się jak budować i utrzymywać swoją wysoką samoocenę,

  W tym jak działasz na kobietę bardzo dużo zależy od tego czym „emanujesz”, a to płynie ze sposobu w jaki myślisz o sobie i swoich możliwościach. Staniesz się takim mężczyzną, który zna swoją wartość i umie ją właściwie przekazać, emanuje pewnością siebie i magnetyzmem. Czy nie było by miło, gdybyś Ty emanował „tym czymś” sprawiając, że kobiety płonęły by z pożądania w Twoim towarzystwie i robiły „maślane oczka” ?

 • nauczysz się w jaki sposób kontrolować ramy interakcji, jak i kiedy silnie trzymać się swoich zasad, a kiedy być elastycznym, aby jeszcze skuteczniej osiągać zamierzone cele,

  Wielu mężczyzn postępuje zbyt sztywno z kobietami, trzyma się ściśle reguł zapominając, że ma kontakt z drugą istotą ludzką, która może różnorako reagować na to co on mówi i robi, w tym momencie będąc zbyt ortodoksyjnym można w łatwy sposób stracić cudowną kobietę. My nauczymy Cię jak być elastycznym, jak właściwie postępować i kierować interakcją, abyś podążał ku swojemu sukcesowi.

 • medjak komunikować się ze swoją podświadomością, aby spełniała Twoje pragnienia,

  Często Twój świadomy umysł może sabotować proces Twojej zmiany, nauczymy Cię jak go omijać, abyś mógł nieświadomie kierować się ku temu czemu pragniesz, tak żeby niemalże „magicznie” był przyciągany do swego celu.

 • pokażemy Ci jak omijać niebezpieczne rafy uwodzenia. Wielu ludzi, kupuje filozofię o tym, że żyjemy w matrixie i trzeba się uwolnić. Dzisiaj są dziwakami, którzy nie umieją porozumiewać się z ludźmi,

  Ominiesz z nami błędne kierunki uwodzenia i niewłaściwych systemów przekonań na temat życia i kobiet, tak jak wielu wcześniejszych kursantów posterujesz we właściwym kierunku z pełnym komfortem.

 • nauczysz się jak się właściwie komunikować i czym są 4 poziomy komunikacji ludzkiej.

  Czy wiesz na czym polega sekret komunikacji największych światowych uwodzicieli takich jak Zan, Mystery, Steve Piccuss, Juggler, ROss i jakie są ich wspólne cechy? Uczyliśmy się od nich wszystkich i teraz chcemy nauczyć tego Ciebie,

 • nauczysz się, jak zmienić swój system przekonań, abyś był jeszcze skuteczniejszy, ciągle zmotywowany i szczęśliwy.

  Dobra gra wewnętrzna to taka, która dodaje Ci życiowej siły i motywuje, wiele osób źle ją rozumie i popełnia częste błędy. Ty nauczysz się jak to robić prawidłowo, jak szybko przełączać się z „dołka” do stanu umysłu pełnego entuzjazmu, radości i zmotywowania.

Jak sądzisz czy te umiejętności mogą Ci się przydać NIE TYLKO W UWODZENIU, ale w całym Twoim życiu ? To nadal jeszcze nie wszystko…

 

 

 • iStock_000005596441XSmallNauczysz się tworzyć bardzo silne intencje.

  Kompetencja (technika) w danej dziedzinie to jedno co doprowadzi Cię do sukcesu. Jednak nie tylko ona sprawia, że odniesiesz sukces. Siła woli, chęci aby odnieść sukces są bardzo ważne i nastawienie umysłu ma często olbrzymie znaczenie w wielu aspektach życia. Nastawienie i intencje jakimi się kierujesz oraz ekologiczne podejście do tematu uwodzenia będą kluczem w Twojej grze,

 • Nauczysz jak się motywować, aby stale iść do przodu i widzieć swój postęp,

Przeczytaj co nieoczekiwanego przeżył na tym szkoleniu Highroller:

„(…) Nie było z mojej strony niedowierzania, żadnego niepotrzebnego myślenia ani kombinowania. Wykonywałem posłusznie wszystkie polecenia. Resztą zajęli się prowadzący. Powiedzieli, co robić, ja tylko słuchałem. Sesji hipnotycznych było kilka. Wkręciłem się nieziemsko.W pierwszym dniu czarowali Adept i Adventurer, bardzo podobało mi się, jak robili to jednocześnie. Po pierwszym dniu wyszedłem oszołomiony do samochodu i myślałem:” jechać, czy nie jechać!? A może lepiej taxi? Czy już wróciłem na Ziemię?!

Sam materiał opracowany na szkolenie uważam również za porządny i naprawdę przydatny. Idea jest taka, żeby zidentyfikować i wyrzucić z głowy niepotrzebne samoograniczające bzdury, które znalazły się tam podczas naszego życia, większość całkowicie nieświadomie. Na ich miejsce wstawiamy nowe i o tym głównie jest to szkolenie. Jakiś czas później to uczucie ustąpiło. Jest znacznie lepiej. Wyłapuję naprawdę fajne spojrzenia na ulicach. Dwa tygodnie temu wszedłem na imprezę, po trzech minutach byłem już na parkiecie. TRZEŹWY! To się nigdy nie zdarzało.(…)”

Highroller

Szkolenie inner game trwa 3 dni.

Uwaga, to szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Jako jedyni w Polsce przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenie, które pozwoli Ci zbudować solidne fundamenty do osiągania wybranych przez siebie celów i jaśniejszego zrozumienia dynamik społecznych w kontekście uwodzenia.

Chcesz wiedzieć więcej co takiego się dzieje na szkoleniu z inner game?

„(…)po szkoleniu poszedłem do klubu …Czułem się dosłownie jak młody Bóg!! Pewność siebie płynęła po mnie jak woda! Wszyscy koledzy, z którymi zawsze chodziłem szli za mną jak za przywódcą ! Natomiast jeden znajomy, który był wcześniej takim nie pisanym przywódcą i wyrywał wszystkie najlepsze panienki po prostu wpadł w szał na widok jak prowadzę grupę, próbował wepchnąć mnie w swoje ramy, tak jak zawsze to robił wcześniej, ale mu się nie udawało…(…) porozmawiałem z kilkoma koleżankami. I poszedłem na parkiet, dosłownie szał chyba tylko kilka razy w życiu bawiłem się jak wtedy:) tańczyłem i bawiłem się z dziewczynami, które wcześniej były dla mnie niedostępne. (…)” Tomek

„A teraz o szkoleniu. Poszedłem na szkolenie, a spędziłem weekend w hipnozie! Ale jazda!. Zaczęło się nagle i niespodziewanie, tuż po rozpoczęciu zajęć, po przedstawieniu się wszystkich uczestników i chwili rozmowy (…) Sesji hipnotycznych było kilka. Wkręciłem się nieziemsko.W pierwszym dniu czarowali Adept i Adventurer, bardzo podobało mi się, jak robili to jednocześnie. Po pierwszym dniu wyszedłem oszołomiony do samochodu i myślałem:” jechać, czy nie jechać!? A może lepiej taxi? Czy już wróciłem na Ziemię?!”
Drugiego dnia, kiedy trans prowadzili Adept z Solidem, stała się sprawa dziwna… Poczułem się świetnie, jak przy paleniu dobrego zielska 🙂 Autentycznie. Rozprężone ciało doznało drgawek i mrowienia, a serce zaczęło bić mocno i szybko…” Highroller

„Jeśli chodzi o wrażenia to jestem pozytywnie zaskoczony sposobem wpajania nowej wiedzy, przekonań do mojej głowy. Przekazujecie masę pozytywnej energii która mi się teraz udziela 🙂 Szkolenie wpłynęło na mnie, jestem teraz troszkę inny niż przed szkoleniem. Od razu po szkoleniu gdy wyszedłem na ulice zbierałem uśmiechy od kobiet. To MAGIA 🙂 A wy jesteście jak szarlatani :)” Marcin

Wolnych miejsc:

INNER GAME Warszawa 21-23 X

Days

:

Hours

:

Minutes

:

Seconds

Kalendarz Szkoleń

Nazwa Szkolenia Miejsce Data Cena
kliknij tu - aby zapisać się na szkolenie

A tutaj zapraszamy Cię do przeczytania wrażeń Adepta z berlińskiego szkolenia ze Stevem Piccusem, nauczycielem innergame m.in. Neilla Straussa – „Style`a”

 
 
„W poszukiwaniu jeszcze doskonalszych technik zmiany wewnętrznych przekonań w uwodzeniu (inner game) podjąłem wraz z Adventurerem decyzje, aby udać się po naukę do jednego z trzech najlepszych w mojej opinii guru rangi światowej w tym temacie. Zdecydowałem się na Steve Piccusa znanego wielu osobom z książki Neilla Straussa „GRA”, któremu poświęcił autor cały rozdział. Strauss opisuje go jako legendarnego uwodzieciela, hipnotyzera i szamana , któremu kobiety płaciły za naukę seksu oralnego, wielokrotnych orgazmów, kobiecych wytrysków i orgazmów na życzenie,  Steve słynie także z kolekcji DVD White Tiger Tantra.
 
Zapowiadało się, że będzie to szkolenie inne niż te wcześniej, w których miałem przyjemność wziąć udział. Tematyka szkolenia konecetrowała się na procesach zmiany wewnętrznej, zmiany przekonań, pozbywania się negatywnych wzorców myślowych, zmiany negatywnych doświadczeń. Już na samym wstępie Steve zapowiedział, iż jego szkolenie będzie nie tylko wykładem ,ale przede wszystkim interaktywnym treningiem, na którym nie tylko nauczymy się zmieniać swoje i innych sposoby myślenia, lecz też dokonamy potężnej przemiany w sobie.
 
Rozgrzany tym wstępem nawet nie sądziłem, że już po chwili(który miał być tylko wstępem do właściwej części szkolenia) będzie mi dane zobaczyć Steve`a przy pracy. To co widziałem wcześniej w jego materiałach video to był tylko niewielki fragment. Obserwacja kursanta będącego w energetyczno-hipnotycznym transie, który prowadzony przez 3 hipnoterapeutów jednocześnie stosujących formę akupresury, bioenergoterapii (?) i hipnozy dokonywali w nim wstrząsającej zmiany był widokiem niezapomnianym.   
 
Pierwszy dzień seminarium polegał głównie na zapoznaniu się prowadzących z nami i omówieniu najczęściej występujących u mężczyzn problemów związanych m.in. z obawami przed podejściem do nieznajomej kobiety, nerwowością i brakiem pewności siebie. Steve i inni gościnnie występujący instruktorzy tacy jak John Soporno, ZAN, Cameron Theone, Orlando Owen omawiali każdy przypadek indywidualnie i dawali ogólne instrukcje, aby w następne dni seminarium przejść już do konkretnych rozwiązań danych problemów.
Największe wrażenie (oprócz Steve`a Picussa) wywarł na mnie John Soporno. Ten zdecydowanie mało atrakcyjny mężczyzna będący w „dziennym” wcieleniu producentem filmów z branży erotycznej, przebijał innych swoim humorem, podejściem do życia i kobiet, wewnętrzną radością oraz zdecydowaniem i bezpośredniością w stosunku do kobiet. Co ciekawe zdumiewał mnie swoimi poglądami i całkowitą spójnością z nimi, o ile widziałem już wcześniej znanych uwodzicieli, fantastycznie wykładających materiał i jednocześnie samemu niepraktykujących tego czego uczą, o tyle u Johna wyczuwało się autentyczność, słuchanie jego przemyśleń było prawdziwie odświerzające.
Najbardziej intrygowały mnie techniki Steve`a, którymi wzmacniał pewność siebie u Neila Straussa oraz obiecane techniki szamańskie służące niewerbalnym zmianom stanów emocjonalnych u pacjenta i wyrzucaniu negatywnych wzorców myślowych – odmienne od tych znanych mi z NLP, które wykorzystywaliśmy dotychczas na szkoleniach WL. 
Wiele drobnych niuansów z technik, które wcześniej widziałem teraz rozjaśniło mi obraz tego jak np. uciszać negatywny dialog wewnętrzny, jak skutecznie wyrzucać z głowy niepotrzebne myśli i przekonania.

 

Jeśli chcesz poznać dokładniej program szkolenia  INNER GAME – oto co mamy dla Ciebie :

1) Fundamenty – Czym jest wewnętrzna gra i jaki ma wpływ na sukcesy jakie odnosisz w życiu. Bez względu czy są to sukcesy z kobietami czy w biznesie czy jeszcze w innej dziedzinie. Czym jest tożsamość, i jak ludzie przez ograniczające przekonania na temat samych siebie stopują się w rozwoju. Czy słyszałeś kiedyś sugestie od innych typu „Po prostu bądź sobą” to jedna z bardziej ograniczających idei w rozwoju. Nauczysz się jak być najlepszym sobą i dasz sobie przestrzeń na rozwój, aby być lepszym, skuteczniejszym i czuć się lepiej w życiu. Nauczysz się modelu 4 poziomów komunikacji i umiejętności komunikowania się w sposób w jaki komunikują się ludzie czarujący. Nauczysz się spójności która jest niezbędna do tego, aby ludzie byli otwarci na Ciebie. Nauczysz się także pewnych odmian niespójności które sprawią, że będziesz nieodparcie czarującą osobą.

Nauczysz się niszczyć w sobie bariery, które uniemożliwiały Ci bycie czarującym i stopowały Twoje pozytywne emocje do kobiet takie jak pożądanie. Nauczysz się czym jest stan umysłu, wibracja, która sprawi, że będziesz nieodparcie pociągający dla kobiet. Nauczysz się jakie stoją ograniczenia (i jak ich uniknąć) za filozofiami uwodzenia opartymi na Teorii Ewolucyjnej i procesie socjalizacji. Nauczysz się co konkretnie znaczy samiec alfa i jakie są jego cechy w zależności od punktu odniesienia do:

 • Ramy Biologicznej
 • Ramy Społecznej
 • Ramy Indywidualnej

 

2) Postawy i Ramy

Nauczysz się fundamentalnych prawd na temat tego jak działa ludzki umysł. Nauczysz się czym jest Rama – wiele osób korzysta z tego terminu, a tak naprawdę nie ma pojęcia co to znaczy. Uczynimy to klarownym i jasnym. Dowiesz się czym jest Rama Umysłu. Dowiesz się czym jest Rama Referencyjna. Dowiesz się czym jest Rama Interakcji. Dowiesz się czym jest Rama Znajomości. Dowiesz się czym jest Meta Rama.

Nauczysz się Ram Umysłu, które przyniosą Ci wręcz nieprawdopodobne rezultaty i sprawią, że będziesz się czuł fantastycznie, będziesz uczył się z pasją nowych rzeczy, będziesz bardziej atrakcyjny dla kobiet i pewny siebie. Nauczysz się Ramy eksperymentowania, robienia nowych rzeczy i uczenia się na własnych błędach czyli systemu: jak się uczyć uczenia i robienia nowych rzeczy. A w tym:

 • Nauczysz się jakie są etapy uczenia się. Dostaniesz procedurę jak masz się uczyć i jak wychodzić ze strefy komfortu. Inni mówili: „wyjdź na miasto i chodź z podniesioną ręką do góry i olewaj to co sobie inni pomyślą… Musisz mieć jaja i zacząć wychodzić z boxa”

My mamy inne podejście… nauczymy Cię jak mieć podejście do tego by zdobyć przysłowiowe jaja. Jeśli jesteś cichym bojącym się swojego cienia człowiekiem, który uważa że nie mógłby zrobić czegoś szalonego to dostaniesz procedury jak z tego wyjść. Nauczysz się ramy, która popchnie cię do robienia nowych rzeczy i wychodzenia ze strefy komfortu. Będziesz się uczył jak małe dziecko, które jest ciekawe świata i nie wie co wolno, a czego nie. Nauczysz się na nowo i odkryjesz, że są możliwości, o których wcześniej nie miałeś pojęcia albo nie wierzyłeś, że coś jest możliwe. Nauczysz się jak być fantastycznym uczniem i nie uzależniać swojej edukacji od mędrców, trenerów, fantastycznych nauczycieli. Dostaniesz odpowiedzialność za swoją edukację, ramy do tego, aby mieć dystans do siebie, umiejętnie przyjmować informacje zwrotną, którą dostajesz od ludzi. Nauczysz się nie uzależniać poczucia własnej wartości od poziomu wiedzy jaką masz tylko czuć się absolutnie fantastycznie z tym co już umiesz na dzień dzisiejszy i jednocześnie mieć motywację do dalszego rozwoju i uczenia się nowych rzeczy. Sam pamiętam, gdy ja uczony byłem poprzez metafory jakie opowiadali mi trenerzy, że nie mogę czuć się już super, bo jeszcze tylu rzeczy nie wiem. Oczywiście rzeczy, których ci trenerzy mogli mnie nauczyć. Trenerzy których podejście było: „Co mogę zrobić, aby wkręcić osobę, aby przychodziła na więcej moich szkoleń” Takie podejście nakręcało ludzi na szkolenia i odbierało wolność. Damy Ci ramy dzięki, którym poznasz swoje siły i swoje słabości i sam zadecydujesz czego chcesz się dalej uczyć. Bo przecież nie potrzebne ci są umiejętności hiper szybkiego wprowadzania w trans do tego aby poznawać i uwodzić kobiety, nie potrzeba Ci nowoczesnych modeli komunikacji do tego, aby poznawać kobietę. Ludzie to robią od tysięcy lat. Być może masz dobre umiejętności zewnętrzne (techniczne), a miałeś jakieś problemy wewnętrzne, które blokowały cię przed robieniem rzeczy, które działały dla Ciebie.

 

Moje obserwacje na rynku szkoleniowym są takie, że wielu trenerów robi z uczestników małe klony siebie zachęcając świadomie bądź nieświadomie do naśladowania ich sposobu bycia, zachowania itp. Zamiast tego chcemy, abyś stworzył własny styl, wzmocnił swoją osobowość i robił to na co Ty masz ochotę i szkolił się w tych dziedzinach w jakich Ty masz ochotę. Dostaniesz potężne przekonania, które gdy wykorzystasz sprawią, że będziesz eksperymentował, wychodził poza strefę komfortu i uczył się nowych rzeczy z wyboru i z chęcią, a nie z przymusu.

 

Nauczysz się potężnej Ramy Umysłu – „Określ czego chcesz, naucz się jak to dostawać idź i weź to. Zrób to będąc spójny i szczery bez przepraszania za to, że tego pragniesz i bez wymówek”. To przeciwieństwo ramy umysłu, która jest powszechna w społeczności uwodzicieli „Dowiedz się czego pragną kobiety, stań się taki, demonstruj kobietom to i oczekuj aż Ci pokażą, że je pociągasz” ? Nauczysz się potężnej Ramy Umysłu– „Bądź Ogniem, a nie ćmą” która jest nową formą przestarzałej ramy bycia nagrodą. Dowiesz się jakie pułapki czekają na ludzi wykorzystujących ramę nagrody. Nauczysz się wielu innych potężnych Ram Umysłu.


 

3) Budowanie Silnej Ramy i Internalizacja. Jak to powiedział jeden z naszych kursantów „jeśli uznać kurs za manipulację to była ona POZYTYWNA w pełnym tego słowa znaczeniu”. Będziemy wpływać na Twoje głębokie procesy, abyś szybciej przyswoił sobie nową wiedze, nowe podejścia, abyś czuł się lepiej. Więc odrzuć sceptycyzm jeśli takowy posiadasz – więcej na tym zyskasz.


 

4) Nauczysz się jak kreować rzeczywistość pod swoją wolę (w odniesieniu do ramy – czego chcesz…). Nauczysz się jak oczyszczać się ze starych idei i przekonań, które nie przynosiły Ci rezultatów takich jakie chciałeś. Nauczysz się czym jest wola, jaka jest różnica między wolą a pragnieniem. Nauczysz jak wzmacniać swoją wolę. Nauczysz się czym są intencje i jak je określać. Nauczysz się jak zwiększać swoją energię. Nauczysz się jak nadawać ramy:

 • Ramy umysłu sobie i innym ludziom
 • Ramy interakcji
 • Ramy Znajomości

Nauczysz się technik do realizacji swojej woli takich jak np. sigile.


 

5) Kontrolowanie Ramy. Nauczysz się technik jak pozostać przy korzystnych ramach umysłu i je wzmocnić. Nauczysz się jak radzić sobie w sytuacjach, gdy ktoś próbuje zasugerować ci bzdurne rzeczy, zmienić twój stan itp.


 

 

6) Nauczysz się kontrolować swoje emocje i uciszać wewnętrzne dialogi w Twojej głowie. Dzięki technikom przekazanym nam przez Steve`a Piccusa nauczysz się przełączać z wewnętrznego stanu wahań i niezdecydowania do stanu pełnego zmotywowania do poznawania kobiet. Będziesz już wiedział jak usuwać ze swojej osobistej wibracji przeszłe negatywne wzorce myślowe, które mogły absorbować Twoją uwagę i energię, a co za tym dalej idzie negatywnie subkomunikować i przeszkadzać w poznawaniu nowych kobiet. Będziemy Ci instalować korzystne przekonania na temat np. uwodzenia, Ciebie i kobiet, abyś mógł z nową energią poddać się poznawaniu nowych kobiet i wnoszeniu w ich życie powiewu świeżości.


 

7) Właściwa implementacja. Inni mówili Ci – „bądź pewny siebie”, „bądź zabawny”, „bądź mężczyną alfa”, lecz czy Ty wiesz dokladnie jak takim się stać, wiesz jak takim męzczyną być? To zwykła komenda bez właściwej instrukcji, która niewiele może Ci dać. Teraz dostaniesz od nas wraz przekonaniami (które niezaimplementowane właściwie mogły by być tylko pustymi słowami) cały zestaw sposobów i rzeczywistych zachowań, abyś mógł wreszcie w pełni takie zasoby i cechy w sobie stworzyc. To może być przełomem …

Wrażenia Highroller ze szkolenia INNER GAME

Highroller Hm… moje wrażenia z sierpiowego szkolenia INNER GAME … może najpierw przedstawię się, jestem Tomasz mam 25 lat, prowadzę własną działalność, która zabiera mi sporo czasu. I podjąłem decyzje że powinienem poprawić moje kontakty z płcią przeciwną, ponieważ dotychczasowy obrót spraw nie był dla mnie zadowalający. Zapisałem się na kurs, trochę sceptycznie do niego podchodziłem, ale wiedziałem po sobie, ze podrywania i kontaktów z kobietami można się nauczyć i oduczyć, a wiec czemu nie. Czekając pod Rotundą zauważyłem chyba jako pierwszy człowieka który, przykuł mój wzrok szedł w odróżnieniu od innych ludzi spokojnie, powoli i z przyjaznym uśmiechem na twarzy. Po chwili zrozumiałem, że jest to człowiek którego zdjęcie widziałem na stronie WL, okazał się nim Adept. Obserwując go na szkoleniu zauważyłem ze jest obdarzony dużym poczuciem humoru, który potrafi dosłownie jak magik z rękawa sypać tekstami do dziewczyn. Na kursie można było doskonale zdać sobie sprawę ze chłopaki z WL mają (jakiś dla nas nie zwykły) dar do dziewczyn, ale nasuwało mi się pytanie co to jest i czy chłopaki będą w stanie to przekazać? pierwszego dnia na lekcjach sporo ciekawych rzeczy, dużo objaśnień. A w mojej głowie ciągle ten sam głos: „Żebym był jak Adept albo Adventurer, ale by było super ! „. Kolejno częścią zajęć była hipnoza. Podchodziłem do tego ze sporym dystansem, choć po każdych takich zajęciach czułem się dziwnie oszołomiony, to nie przywiązywałem do tego sporej uwagi. Jednak jak się później okazało to była dla mnie chyba najlepsza część programu! Na zajęciach poznałem Pawła nieźle ogarniającego temat uwodzenia uczestnika poprzednich kursów, z którym się zaprzyjaźniłem i jak później się okazało, ze jako jedyni... read more

Wrażenia Tomka z INNER GAME

Tomek Hm… moje wrażenia z sierpiowego szkolenia INNER GAME … może najpierw przedstawię się, jestem Tomasz mam 25 lat, prowadzę własną działalność, która zabiera mi sporo czasu. I podjąłem decyzje że powinienem poprawić moje kontakty z płcią przeciwną, ponieważ dotychczasowy obrót spraw nie był dla mnie zadowalający. Zapisałem się na kurs, trochę sceptycznie do niego podchodziłem, ale wiedziałem po sobie, ze podrywania i kontaktów z kobietami można się nauczyć i oduczyć, a wiec czemu nie. Czekając pod Rotundą zauważyłem chyba jako pierwszy człowieka który, przykuł mój wzrok szedł w odróżnieniu od innych ludzi spokojnie, powoli i z przyjaznym uśmiechem na twarzy. Po chwili zrozumiałem, że jest to człowiek którego zdjęcie widziałem na stronie WL, okazał się nim Adept. Obserwując go na szkoleniu zauważyłem ze jest obdarzony dużym poczuciem humoru, który potrafi dosłownie jak magik z rękawa sypać tekstami do dziewczyn. Na kursie można było doskonale zdać sobie sprawę ze chłopaki z WL mają (jakiś dla nas nie zwykły) dar do dziewczyn, ale nasuwało mi się pytanie co to jest i czy chłopaki będą w stanie to przekazać? pierwszego dnia na lekcjach sporo ciekawych rzeczy, dużo objaśnień. A w mojej głowie ciągle ten sam głos: „Żebym był jak Adept albo Adventurer, ale by było super ! „. Kolejno częścią zajęć była hipnoza. Podchodziłem do tego ze sporym dystansem, choć po każdych takich zajęciach czułem się dziwnie oszołomiony, to nie przywiązywałem do tego sporej uwagi. Jednak jak się później okazało to była dla mnie chyba najlepsza część programu! Na zajęciach poznałem Pawła nieźle ogarniającego temat uwodzenia uczestnika poprzednich kursów, z którym się zaprzyjaźniłem i jak później się okazało, ze jako jedyni... read more

Wrażenia Wesołego Romka ze szkolenia z budowania postawy (inner game)

Romek Witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post. Mam skończone 30 lat i w relacjach z kobietami do tej pory byłem w czarnej, ogromnej du..e. Miesiąc temu byłem na szkoleniu grupowym, wykonałem wtedy kilkanaście podejść (pierwszych w życiu do nieznajomych dziewczyn w klubie) z nawet niezłym skutkiem, zrobiłem kroczek do przodu, ale jakoś nie mogłem się pozbyć przekonania, że jestem dla kobiet nieciekawy i mało interesujący. W tej sytuacji postanowiłem zapisać się na szkolenie z gry wewnętrznej, które prowadzili chłopaki z Warsaw Lair, tzn. Adventurer, Solid i Adept. Zaczął ten pierwszy, u którego dało się wyczuć od razu wysoki poziom pozytywnej energii. Od początku konkretnie opowiadał o przekonaniach, jakie względem siebie powinien mieć mężczyzna atrakcyjny dla pięknych kobiet. Zapoznał także kursantów z metodą medytacyjną, która pozwala blokujące nas wspomnienia z przeszłości (głównie w relacjach z kobietami) wyrzucić z siebie, przetworzyć, a także przyjąć z powrotem i ponownie rozegrać tę sytuację z pozytywną energią pozyskaną w trakcie jej transformacji w procesie medytacji. Całość została podsumowana ćwiczeniem praktycznym, które było bardzo interesujące i wychodzi na to, że ma to sens. Po nim pałeczkę przejął Solid, który dokładnie sprecyzował rzeczy, które on chce otrzymywać od kobiet. Oczywiście był to tylko przykład mający pomóc kursantom w określeniu własnych wymagań. Pierwszy dnia szkolenia zakończył Adept przeprowadzając na nas programowanie za pomocą hipnozy, które miało na celu wtłoczenie do naszych podświadomości pozytywnych przekonań na temat własnej osoby. Drugiego dnia Adept kontynuował hipnozy, a także prezentował atrybuty mężczyzny, który powinien być ogniem, a nie ćmą. Każde z tych cech były dokładnie omawiane, także na konkretnych przykładach z życia prowadzącego oraz kursantów. W drugiej części szkolenia... read more

Kalendarz Szkoleń

Nazwa Szkolenia Miejsce Data Cena
kliknij tu - aby zapisać się na szkolenie