Wrażenia Aishy29 ze szkolenia ZOSTAŃ KUSICIELKĄ

Aishy29
Na szkoleniu rozwiałam pewne moje wątpliwości. Zrozumiałam, że nie ma magicznych pigułek, które ot tak zmienią moje życie. Czekając na taką pigułkę albo na przypadek w moim życiu skazywałam się na ślepy traf. Zrozumiałam, że pewne rzeczy w życiu trzeba odpuścić, przestać z nimi walczyć, aby móc dalej popłynąć z prądem i dać przestrzeń w życiu na nowe sytuacje.

Nie ma magicznej pigułki, jest praca nad sobą, którą mogę robić sama albo z czyjąś fachową pomocą. To szkolenie dla mnie okazało się właśnie takim akceleratorem.

To co było od początku ciekawe to fakt, że było trzech trenerów, każdy z inną osobowością i na inne aspekty mnie i uwodzenia zwracał uwagę, dzięki temu czułam się bardziej kompletnie szkolona.

Zauważyłam więcej reakcji mężczyzn na mnie, a co więcej zauważyłam że zmieniły się moje reakcje na reakcje mężczyzn. Nie blokuję teraz pewnych rzeczy i sytuacji, otworzyłam się na więcej możliwości z mężczyznami. Kiedyś będąc w związku totalnie blokowałam albo ucinałam jakiekolwiek sygnały zainteresowania ze strony mężczyzn. Nie pozwalałam na jakikolwiek rozwój znajomości, pozbawiając się chociażby nawet po prostu potencjalnych przyjaciół. Teraz nie mam nic przeciwko temu, żeby sobie poflirtować lub pożartować. Stałam się bardziej otwarta na kontakty towarzyskie. Czuję się bardziej śmiała, bardziej pewna swojej kobiecości, wcześniej czułam się troszkę mniej dobrze w swojej skórze, teraz jest bardzo dobrze J. Mniej się przejmuję opinią innych ludzi…

Praktyka wieczorna w klubie: O rany jakie to jest proste!! Nauczyłam się, że jeśli odpowiednio zasygnalizuję moje zainteresowanie, to mężczyźni sami będą chcieli ze mną rozmawiać. Zaobserwowałam wiele ciekawostek sytuacyjnych w klubie, na które wcześniej nie zwracałam uwagi. Uważam, że praktyka to konieczność na tym szkoleniu i wspaniała jego część 🙂 !!

Nowe było dla mnie to, że po raz pierwszy w moim życiu wyszłam do klubu w konkretnym celu, żeby poznawać nowe osoby i przekonać się kim są. Zauważyłam jak często mężczyźni boją się coś powiedzieć, jak muszą zbierać odwagę w sobie, żeby rozpocząć rozmowę z nieznajomą kobietą i jeśli ja tego chcę to mogę im to ułatwić, zamiast czekać aż on podejdzie, tak że będzie przekonany, że to on wszystko zaczął 😉

Było to bardzo fajne szkolenie, brałam udział wcześniej w nlp`owych szkoleniach i to co tam się uczyłam było dla mnie ogólne i płytkie. U chłopaków miałam non stop totalnie praktyczne podejście… 🙂 !!

Uświadomiliście mi wiele drobiazgów z życia: nowa świadomość rozpoznawania pewnych sytuacji w życiu, drobiazgów w mowie ciała, dynamikach w grupach czy chociażby ruchach oczu daje mi teraz większy luz i zrozumienie ludzi. Szkoda że szkolenie trwa tylko 2 dni!

Bardzo podobało mi się na szkoleniu to, że szybko nawiązaliśmy bardzo bezpośredni i szczery i nie oceniający kontakt, poznałam szczery, męski punkt widzenia kobiety.

I widzę co się dzieje ostatnio 🙂 Propozycje randek i wyjść, miłe gesty praktycznie każdego dnia – czasem nawet zaskakujące i zawsze bardzo miłe!

Mogę powiedzieć z całą pewnością, że życie po szkoleniu jest zdecydowanie kolorowe… :)))))))))))))))))))))))))

Ewa Aisha29()interia.pl