Wrażenia Mike`a ze szkolenia Zaawansowanego

Mike

Ekipę WL poznałem na zlocie POSU2 gdzie prowadzili wykłady. Wyglądali wiarygodnie czego nie można było powiedzieć o wszystkich prelegentach ;). W całej mojej przygodzie z PUA zdążyłem zrobić kilka kursów u mniej lub bardziej znanych PUA więc czułem się na siłach zaliczyć szkolenie zaawansowane u chłopaków z WL. Dodatkowo uderzyli w moje „czułe punkty” w newsletterze reklamującym to szkolenie ;).

Spotkaliśmy się w sobotę w centrum, punktualnie, dobra logistyka – blisko dla każdego i wszystko pod ręką. Chłopaki od początku przedstawiali normalne podejście – jesteśmy zwykłymi gośćmi, ale mamy know how i się nim z wami podzielimy – nie było żadnego wywyższania się na zasadzie „my guru” jak to nieraz inny mają w zwyczaju. Duży plus. Szczegółowo nie będę tu opisywał wykładów, bo to nie miejsce na to. WL prezentowali swój materiał rzeczowo i przystępnie. Brakowało trochę czasu, ale ma się to zmienić jak słyszałem i szkolenie zamiast 2 dni ma trwać 3 dni. Materiału było naprawdę sporo, z pewnością do wielu rzeczy można z czasem dojść samemu, ale niema sensu wyważać otwartych drzwi. Sporo rzeczy na pozór oczywistych, ale zupełnie przeze mnie nie dostrzeżonych wcześniej. Często potrzeba, żeby ktoś pokazał palcem coś oczywistego i wtedy nagle można sobie uświadomić… qrna! no jasne! Jedno nocne przygody – temat jak dla mnie bardzo ciekawy i totalnie nie opanowany przeze mnie 🙁 na pewno przydadzą się informacje ze szkolenia :]. Uwodzenie kelnerek i barmanek – temat jak dla mnie bardzo ciekawy, parę niby oczywistych informacji, ale sam o nich nie pomyślałem! szkolenie uzmysłowiło mi kilka rzeczy wcześniej pomijanych!!

Podsumowując, z mojego doświadczenia wynika, że o ile szkolenia podstawowe są najczęściej kamieniem milowym dla początkującego (tak było m.in. u mnie) to szkolenie zaawansowane to coś dla ludzi praktykujących i chcących się dalej rozwijać. Jeśli jesteś taką osobą – polecam, jeśli jesteś kanapowym PUA szkoda Twojego czasu. Tyle ode mnie.

Enjoy! mike

Szkolenie „Uwodzenie w dzień” zmieni Cię w takiego faceta, nawet, jeśli do tej pory bałeś się spojrzeć na naprawdę piękne kobiety. Zobacz, czego się nauczysz >>
info o szkoleniu