Wrazenia Spontana z GRY DZIENNEJ

Spontan

Szkolenie z gry dziennej jest niesamowite, podnosi wysoko poziom pewności siebie a ilość praktyki w postaci 50 podejść jednego dnia sprawia, że przestajesz się zupełnie wahać przy kolejnych atrakcyjnych kobietach, które są na Twojej drodze. Uczyliśmy się wielu zniewalających technik, aby później wpleść ich siłę we własne automatyczne reakcje. Wiemy jak przejść z neutralnych, pośrednich otwarć do bezpośredniego wyrażenia zainteresowania, robiąc to z silnej pozycji a jednocześnie uroczo zniewalającej. Dla mnie dużym zdziwieniem było, że zbieramy pozytywne reakcje, nigdy nie wydarzyło się coś dziwnego lub nieprzyjemnego. Kilkukrotnie doszło do wymiany numerów telefonów lub też umówienia się na spotkanie w innym dniu.

Adept bardzo dobrze dostosowuje poziom treningu do Twoich umiejętności, szlifując właśnie te punkty, w których jest Ci najtrudniej. Przy pewnych okazjach potrafi szepnąć jak w najlepszy sposób wzniecić jeszcze więcej żaru w interakcję. Potrafi też trafnie ocenić, czego można się dalej spodziewać.

Widzieliśmy też sam przykład działania w dzień Adepta, który pokazał nam, że uwiedzenie dowolnej dziewczyny jest rzeczywiście w zasięgu ręki.

Mieliśmy też czas na pracowanie nad postawami, gdzie wyrabialiśmy przekonania, jakie ułatwiają późniejsze interakcje. Sam będąc ich przykładem przenikał nas swoją magiczną wręcz osobą.

Dodatkowo poznawaliśmy i ćwiczyliśmy sposób zmysłowej komunikacji z kobietą, sztukę, jaka pozwala wzniecić w kobiecie obezwładniające emocje a dla nas stać się mężczyznami, jakich nigdy nie zapomni.

Spontan

email: spontano()wp.pl


Szkolenie „Uwodzenie w dzień” zmieni Cię w takiego faceta, nawet, jeśli do tej pory bałeś się spojrzeć na naprawdę piękne kobiety. Zobacz, czego się nauczysz >>
info o szkoleniu